آغاز شمارش معکوس مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 95

آغاز شمارش معکوس مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 95

مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 95 ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد.

مشاور عالی سازمان سنجش در این رابطه اظهار نمود: آخرین فرصت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵  راس ساعت 24 امشب دوم تیرماه 95 خواهد بود.

حسین توکلی ادامه داد: ۴۴۴ هزار و ۵۳۹ داوطلب نسبت به انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۵ مجاز بوده اند که از این تعداد تاکنون ۱۵۲ هزار و ۷۷۲ نفر نسبت به ثبت کدرشته های انتخابی خود اقدام نموده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید نمود: تغییراتی که دانشگاه ها اعلام داشته اند، امروز دوم تیرماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به صورت اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 95 اعلام خواهد شد و به اطلاع داوطلبان گرامی می رسد لذا داوطلبان بایستی در فرصت باقیمانده نسبت به انتخاب رشته کدرشته محل‌های مورد علاقه خود از دفترچه راهنما اقدام نمایند و پس از انتشار اطلاعیه اصلاحات دفترچه خواهد توانست، نسبت به ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود مبادرت ورزند.

در نهایت توصیه می شود به علت اتمام وقت انتخاب رشته تا پایان امشب داوطلبین گرامی برای اخذ مشورت های تخصصی و اتخاذ بهترین تصمیم در مورد کدرشته محل های انتخابی در این فرصت کوتاه با گروه مشاورین خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان تماس حاصل نموده و از تجربه این گروه نهایت بهره را ببرند.

پیشنهاد می گردد به علت عدم تمدید مهلت انتخاب رشته تا به این ساعت داوطلبینی که قصد انجام انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 95 را داشته، اما در انتخاب بهترین گزینه ها و نوع دانشگاه، نوع دوره و رشته دچار تردید می باشند از مشاورین متبحر خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان یاری جسته تا هرگز از انتخاب رشته خود دچار پشیمانی و حسرت های بعدی نگردند.

آرزوی ما موفقیت شماست...

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...