اعلام نتایج رتبه‌بندی دانشگاه جامع

اعلام نتایج رتبه‌بندی دانشگاه جامع

نتایج رتبه‌بندی دانشگاه علمی کاربردی تا اواخر فروردین ماه اعلام خواهد شد.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر گفت: نتایج رتبه‌بندی دانشگاه علمی کاربردی تا اواخر فروردین ماه سال 95 اعلام خواهد شد و معیار پذیرش مهرماه دانشگاه علمی کاربردی بر اساس نتایج رتبه‌بندی خواهد بود.

دکتر محمدعلی اخباری تاکید نمود: دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان یک دانشگاه نسل سوم و بزرگترین دانشگاه نظام مهارتی کشور مشغول به فعالیت است و با تکیه بر آخرین آمار گزارش شده حدود 360 هزار دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی مهندسی فناوری در دانشگاه علمی کاربردی به تحصیل مشغولند، همچنین در پذیرش مهرماه این دوره‌ها 112 هزار نفر در دوره کاردانی و 71 هزار نفر در دوره کارشناسی تاکنون ثبت نام به عمل آورده اند.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه سخنانش اظهار داشت: رتبه‌بندی واحدهای دانشگاه جامع علمی کاربردی  در حال انجام است و مرحله خودآزمایی رتبه‌بندی واحدهای دانشگاه جامع علمی کاربردی به اتمام رسیده است و اکنون در اواخر مرحله راستی آزمایی واحدهای دانشگاه جامع علمی کاربردی قرار داریم.

گفتنی است که برای رتبه بندی واحدهای دانشگاه جامع علمی کاربردی 225 شاخص تعریف شده است که هر شاخص دارای وزنی بوده که پس از انجام راستی آزمایی به هر شاخص توسط نرم افزار وزن داده شده و رتبه بندی با توجه به آن صورت می گیرد.

وی تاکید نمود: نتایج رتبه بندی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا اواخر فروردین ماه اعلام خواهد شد و پذیرش مهرماه این دانشگاه با  توجه به نتایج رتبه بندی انجام می گیرد.

جهت‌گیری دانشگاه علمی کاربردی مشاغل غیردولتی است

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در بخش دیگری از سخنانش اعلام نمود: جهت گیری دانشگاه جامع مشاغل غیر دولتی است به طوریکه تاکنون حدود 130 هنر از هنرهای بومی استان‌ها که در حال از بین رفتن بوده اند شناسایی شده و امید است با تاسیس یک سری دوره‌های آموزشی اقداماتی در جهت حفظ مشاغل غیردولتی و بومی انجام دهیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...