اختصاص وام شهریه مشروط به دانشجویان دانشگاه پیام نور

اختصاص وام شهریه مشروط به دانشجویان دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور وام شهریه مشروط به دانشجویان اعطا خواهد نمود.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: پرداخت وام شهریه به دانشجویان ترم جدید دانشگاه پیام نور به شرط تعهد کتبی عدم انصراف خواهد بود.

مجید ضماهنی به ثبت نام وام شهریه در دانشگاه پیام نور اشاره نمود و افزود: ثبت نام وام نام برده از تاریخ یک تیر ۹۵ آغاز شده است و تا ۳۱ تیر ۹۵ ادامه خواهد یافت، لذا دانشجویان در این فرصت خواهند توانست درخواست کتبی خود را به مرکز و واحدهای مربوطه خود ارائه نمایند، دانشگاه نیز منتظر می ماند تا صندوق رفاه دانشجویان سهمیه دانشگاه را اختصاص دهد، سپس بعد از تخصیص سهمیه توسط صندوق رفاه دانشجویان، دانشگاه به همان نسبت این وام را به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور تخصیص خواهد داد.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور اضافه کرد: پس از ارزیابی مدارک ارائه شده، دانشجویانی که وام به آنها تعلق خواهد گرفت، خواهند توانست که وام خود را دریافت نمایند.

همچنین شرایط وام گیرندگان دانشگاه پیامنوربه این صورت است که دانشجویان مقطع کارشناسی هرترم تا سقف ۳۰۰ هزارتومان وام دریافت می نمایند و سنوات آنها باید ۸ نیمسال نیز باشد.

ضماهنی اضافه نمود: میزان وام شهریه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد پیام نور هر ترم تا سقف یک میلیون و ۱۵۰ هزارتومان وام می باشد و سنوات آنها باید ۴ نیمسال تحصیلی نیز باشد و دانشجویان دکتری پیام نور نیز  ۲.۵ میلیون تومان وام دریافت خواهند نمود که سنوات آنها نیز باید ۸ نیمسال تحصیلی باشد.

دانشجویان ترم جدید دانشگاه پیام نور نیز به شرط تعهد کتبی که از تحصیل در دانشگاه پیام نور انصراف نخواهند داد می توانند از ترم اول وام شهریه دریافت نمایند.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور به منابع وام شهریه دانشگاه پیام نور اشاره نمود و گفت: این وام از صندوق رفاه دانشجویان، بنیاد علوی، بانک صادرات و چند سازمان مختلف تامین خواهد شد.

شایان ذکر است که توزیع وام شهریه دانشگاه پیامنور از مهرماه آغاز می گردد و دانشجو در سیستم ثبت نام می نماید و پس از نهایی شدن ثبت نام وی، این وام به حساب شهریه وی واریز خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...