شروع ثبت نام در دبیرستان‌های شاهد

شروع ثبت نام در دبیرستان‌های شاهد

ثبت نام در دبیرستان های شاهد سراسر کشور از اول تیرماه آغاز شده است.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ثبت نام در دبیرستان‌های شاهد از اول تیرماه شروع شده است و ثبت نام دانش آموزان متوسطه اول و دوم تا 15روز ادامه خواهد یافت.

محمدحسین کفراشی ادامه داد: سامانه اینترنتی سجا به منظور ثبت نام متقاضیان ورود به مدارس شاهد در نظر گرفته شده است و در حال حاضر در فصل ثبت نام قرار داریم.

گفتنی است که ثبت نام دانش آموزان ابتدایی از اول خرداد ماه آغاز شده است و مدت 15 روز برای آن منظور شده بود، ثبت نام دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم در سامانه اینترنتی سجا نیز از اول تیرماه آغاز شده است و تا 15 روز بعد به طول می انجامد.

ایشان ادامه دادند: معمولا مدارس پس از ثبت‌نام، بررسی و تطبیق مدارک ارائه شده در سامانه سجا را انجام خواهند داد و تا پایان تیرماه نتایج نهایی ثبت نام متوسطه اول و دوم در مدارس شاهد اعلام می گردد  و در نهایت پس از طی مراحل مربوطه تا اول مرداد ثبت نام‌ قطعی صورت خواهد پذیرفت.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در مورد شهریه مدارس شاهد در مقطع ابتدایی اظهار نمود: 350 تا 530 هزار تومان است، همچنین شهریه دوره اول متوسطه مدارس شاهد 400 تا 600 هزار تومان و شهریه دوره دوم متوسطه دوم مدارس شاهد 480 تا 780 هزار تومان تعیین و مصوب شده است، البته تخفیف شهریه 40 درصدی برای جانبازان 25 تا 50 درصد و تخفیف شهریه 20 درصدی برای جانبازان زیر 25 درصد در نظر گرفته شده است و بنیاد شهید نیز برای جانبازان 70 درصد به بالا  فرزندان شهدا تا 75 درصد هزینه‌ها را تقبل می‌نماید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...