اعلام کسری خدمت سربازی دانشجویان مشمول در قبال فعالیت های پژوهشی

اعلام کسری خدمت سربازی دانشجویان مشمول در قبال فعالیت های پژوهشی

خدمت سربازی مشمولان دانشجو در قبال فعالیت های پژوهشی کسر خواهد شد.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان ایلام در این رابطه اظهار داشت: دانشجویان و پژوهشگران نخبه که مشمول خدمت مقدس سربازی می باشند چنانچه فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی داشته باشند از کسر خدمت سربازی برخوردار خواهند شد.

سرگرد فرزاد درویشی در این رابطه اظهار نمود: در اجرای ابلاغیه صادر شده از ستاد کل نیروهای جمهوری اسلامی ایران به پژوهشگران مشمول اعم از افراد نخبه و استعدادهای برتر در قبال انجام دادن فعالیت های تحقیقاتی کسر خدمت سربازی اعطای می گردد.

شایان ذکر است که هدف از اجرای این طرح استفاده بهینه از توان علمی دانشجویان مشمول، شتاب بخشی و آسان سازی امور سربازی برای افراد واجد شرایط و همچنین ارتقای دستاوردهای تحقیقاتی می باشد.

همچنین فعالیت های تحقیقاتی مورد نظر برای اجرای طرح کسر خدمت سربازی، برابر بند 3 دستورالعمل جدید ابلاغی از سوی بنیاد نخبگان ستاد کل ستاد کل نیروهای مسلح، فعالیت های تحقیقاتی در قالب ترجمه، تالیف کتاب، امور کشاورزی، دامپروری، نقشه کشی و بازاریابی برای کسر خدمت ممنوع می باشد.

این طرح شامل افرادی است که تاکنون خدمت سربازی را طی ننموده اند و یا بخشی از آن را سپری کرده باشند، البته باید حداقل یکسال از خدمت سربازی این افراد باقی مانده باشد، این طرح شامل مشمولان خدمت سربازی با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری و دانشجویان این دو مقطع تحصیلی می باشد و مشمولان بایستی آسیب های اجتماعی مرتبط با حوزه ماموریتی ناجا در استان ایلام و متناسب با مدرک تحصیلی خود را انتخاب نموده و به انجام برسانند، حداقل کسری خدمت در نظر گرفته شده برای اجرای طرح کسر خدمت مشمولان نخبه 2 ماه و حداکثر کل مدت خدمت سربازی خواهد بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...