میزان پوشش شغلی دانشگاه علمی کاربردی

میزان پوشش شغلی دانشگاه علمی کاربردی

320 شغل توسط دانشگاه علمی کاربردی پوشش‌دهی می شوند.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر گفت: 320 شغل توسط دانشگاه جامع پوشش داده می شوند، به عبارت دیگر هر رشته‌ای که در دانشگاه جامع علمی کاربردی تدوین می‌گردد 4 شغل را پوشش می‌دهد و از آنجایی که تاکنون 80 رشته در این دانشگاه تدوین شده است، میزان پوشش شغلی توسط دانشگاه علمی کاربردی برای320 شغل بوده است.

دکتر اخباری به بحث تجاری سازی علم اشاره نمود و افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی در بحث تجاری سازی علم و خوشه‌های فناوری از سال 94 ،‌ فعالیت های خوبی داشته است، به عنوان مثال در نخستین جشنواره اختراعات که سال گذشته برای نخستین بار در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار گردید، 140 طرح به مرحله داوری رسید که از این تعداد 24 طرح به مرحله تجاری سازی راه یافته است.

ایشان اظهار نمودند: دانشگاه جامع علمی کاربردی تلاش می نماید که تکنیسین و کارشناس تربیت کند و شصت درصد رشته‌های دانشگاه علمی کاربردی مهارتی و چهل درصد رشته‌ها در نظام نظری گنجانده شده اند، بر همین مبنا دانشجویان دانشگاه جامع دارای 480 ساعت کارورزی و 32 ساعت کاربینی خواهند بود.

76درصد دانش آموختگان علمی کاربردی شاغل می باشند.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام نمود: 76 درصد دانش آموختگان دانشگاه جامع شاغل هستند و در برنامه ششم توسعه پنج ساله کشور پیش‌بینی شده است که میزان دانش آموختگان شاغل دانشگاه علمی کاربردی تا 85 درصد افزایش خواهد یافت.

وی در نهایت به تصویب سند راهبردی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 94 توسط هیات امنای این دانشگاه اشاره نمود و اظهار نمود: تصویب این سند به دانشگاه علمی کاربردی کمک می نماید و در جهت پیشبرد اهداف خود گام بر میدارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...