اعلام جزئیات نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام جزئیات نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

جزئیات نقل و انتقال دانشگاه آزاد اعلام شد.

ثبت درخواست مهمانی و انتقال در دانشگاه آزاد شامل هزینه بررسی مدارک می باشد و در صورت لغو این درخواست یا مخالفت با آن، هزینه پرداخت شده مسترد نخواهد شد.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز اعلام نمود: دانشجویان متقاضی نقل و انتقال برای نیم‌سال آینده خواهند توانست از پانزدهم تیر تا پانزدهم مرداد درخواست خود را ثبت نمایند.

دکتر سلمان ایکدرنژاد بیان داشت: دانشجویان متقاضی مهمانی و انتقال برای نیم‌سال تحصیلی مهرماه 96-95 می‌توانند از پانزدهم تیرماه تا پانزدهم مردادماه از طریق سامانه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به آدرس transfers.stu.iau.ir نسبت به ثبت درخواست خود مبنی بر مهمانی یا انتقال به دیگر دانشگاه‌ها اقدام نمایند.

شایان ذکر است که ثبت درخواست مهمانی و انتقال مشمول هزینه بررسی مدارک می باشد و در صورت لغو این درخواست یا مخالفت با آن، هزینه مسترد نخواهد شد، همچنین امکان ویرایش درخواست پس از ثبت نهایی وجود نخواهد داشت و به دلیل محدودیت ظرفیت مهمانی و انتقال افرادی که در روزهای ابتدایی ثبت‌نام کنند در اولویت قرار می‌گیرند.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز مؤکدا بیان داشت: برای دانشجویان دوره‌های دکتری به‌جز دانشجویان وابسته به خانواده شهدا، ایثارگران امکان مهمانی یا انتقال به دیگر دانشگاه‌ها وجود نخواهد داشت، همچنین انتقال دانشجویان در نیم‌سال آخر تحصیلی و نقل و انتقال دانشجویان واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی ممنوع می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...