اعلام جزئیات نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام جزئیات نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

جزئیات نقل و انتقال دانشگاه آزاد اعلام شد.

ثبت درخواست مهمانی و انتقال در دانشگاه آزاد شامل هزینه بررسی مدارک می باشد و در صورت لغو این درخواست یا مخالفت با آن، هزینه پرداخت شده مسترد نخواهد شد.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز اعلام نمود: دانشجویان متقاضی نقل و انتقال برای نیم‌سال آینده خواهند توانست از پانزدهم تیر تا پانزدهم مرداد درخواست خود را ثبت نمایند.

دکتر سلمان ایکدرنژاد بیان داشت: دانشجویان متقاضی مهمانی و انتقال برای نیم‌سال تحصیلی مهرماه 96-95 می‌توانند از پانزدهم تیرماه تا پانزدهم مردادماه از طریق سامانه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به آدرس transfers.stu.iau.ir نسبت به ثبت درخواست خود مبنی بر مهمانی یا انتقال به دیگر دانشگاه‌ها اقدام نمایند.

شایان ذکر است که ثبت درخواست مهمانی و انتقال مشمول هزینه بررسی مدارک می باشد و در صورت لغو این درخواست یا مخالفت با آن، هزینه مسترد نخواهد شد، همچنین امکان ویرایش درخواست پس از ثبت نهایی وجود نخواهد داشت و به دلیل محدودیت ظرفیت مهمانی و انتقال افرادی که در روزهای ابتدایی ثبت‌نام کنند در اولویت قرار می‌گیرند.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز مؤکدا بیان داشت: برای دانشجویان دوره‌های دکتری به‌جز دانشجویان وابسته به خانواده شهدا، ایثارگران امکان مهمانی یا انتقال به دیگر دانشگاه‌ها وجود نخواهد داشت، همچنین انتقال دانشجویان در نیم‌سال آخر تحصیلی و نقل و انتقال دانشجویان واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی ممنوع می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...