اعلام توقف پذیرش دوره‌های کارشناسی ارشد در دانشگاه علمی کاربردی

اعلام توقف پذیرش دوره‌های کارشناسی ارشد در دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش در دوره های ارشد دانشگاه جامع متوقف می گردد.

رئیس موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیان داشت: پذیرش دوره ارشد در دانشگاه علمی کاربردی متوقف گردیده است.

دکتر عبدالرضا مجدالدین ضمن اعلام این خبر ‌اظهار نمود: دانشگاه جامع علمی کاربردی طی دو سال اخیر در رشته‌های پرطرفدار مانند روابط عمومی، امور فرهنگی و حسابداری دولتی دانشجو پذیرش ننموده است، مگر اینکه در مرکزی تمدید پذیرش صورت پذیرفته باشد.

هدف از همگن‌سازی و مأموریت‌گرا نمودن رشته‌ها در دانشگاه علمی کاربردی این نیست که یک مرکز همه رشته‌ها را دارا باشد بلکه با توجه به نیازهای هر استانی مأموریت مراکز خاص مشخص گردیده است به عنوان نمونه رشته ماشین‌آلات سنگین در استان مرکزی به شرکت هپکو اختصاص داده شده است.

رئیس موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی افزود: به جهت جمعیت و تقاضای بالا برای تحصیلات تکمیلی وزارت علوم مصمم است که دوره‌های تکنسین و فناوری را که دوره‌های 2 و 4 ساله هستند به دانشگاه علمی کاربردی بسپارد و با در نظر گرفتن دیدگاهی که در سیستم سازمان گسترش حاکم می باشد، فعلاً پذیرش دوره ارشد در دانشگاه علمی کاربردی متوقف گردیده است.

فعلا دو سال است که در بحث ارشد پذیرش دانشجو نداشته ایم و هزار دانشجویی که در مقطع ارشد دانشگاه علمی کاربردی پذیرش شده بودند در رشته‌های کاملاً کاربردی به تحصیل اشتغال دارند، رشته هایی که خود دانشگاه علمی کاربردی آنها را تعریف نموده بود، رشته‌هایی نظیر سازه‌های فضاکار و فناوری انرژی‌های هیبریدی که در هر کدام از این رشته ها 15 دانشجو پذیرش شده اند.

رشته ارشد فناوری انرژی‌های هیبریدی در جهاد دانشگاهی تعریف و در دانشگاه‌ها تدریس شده است تا دانشجو در این دوره به توانمندی‌های انرژی‌های نو(خورشید و باد) و انرژی‌های ترکیبی دست یابد و آشنا گردد. بدین منظور هم اکنون انرژی‌های ترکیبی 50 کیلوواتی برای قدرت تولید برق در جزیره خارک نصب گردیده اند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...