تشریح جزئیات پذیرش مدارس استعدادهای درخشان سال ۹۵

تشریح جزئیات پذیرش مدارس استعدادهای درخشان سال ۹۵

جزئیات پذیرش در مدارس استعداد های درخشان و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۵-۹۶ منتشر شد.

در آزمون ورودی دبیرستان‌های دوره اول استعدادهای درخشان سال ۹۵، حدود ۱۷۴٬۰۰۰ داوطلب شرکت از سراسر کشور شرکت نمودند که از این تعداد، نزدیک به ۱۵٬۵۰۰ نفر برای ورود به مدارس تیزهوشان پذیرفته خواهند گردید.

همچنین در آزمون ورودی دبیرستان‌های دوره دوم استعدادهای درخشان سال ۹۵، حدود ۶۴٬۰۰۰ داوطلب حاضر بودند که از این تعداد، حدود ۵٬۵۰۰ نفر برای ورود به مدارس سمپاد پذیرفته شده که این تعداد به دانش‌آموزان دبیرستان‌های دوره دوم استعدادهای درخشان افزوده خواهند گردید.

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان طي اطلاعيه اي زمان اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه هفتم و دهم را، ۱۲ تيرماه عنوان نمودند.

با توجه به اطلاعیه مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در دوره های اول و دوم متوسطه (پایه های هفتم ودهم) سال تحصیلی ۹۶- ۹۵ ، حداکثر تا تاریخ ۱۲ تيرماه ۱۳۹۵ انتشار خواهد یافت.

همچنین همزمان با اعلام نتیجه آزمون، کارنامه عدم قبولی دانش آموزان در مدارس متقاضي در اختیار داوطلبین پذیرفته نشده قرار می گیرد، شایان ذکر است که آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دوره اول و دوم دبیرستان های استعدادهای درخشان حداکثر تا پایان مردادماه ۱۳۹۵تعیین شده است.

خانه مشاوره یک مؤسسه آموزشی مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. این مؤسسه صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...