اعلام میزبانی اساتید آلمانی دانشگاه تربیت مدرس در مدرسه تابستانی

اعلام میزبانی اساتید آلمانی دانشگاه تربیت مدرس در مدرسه تابستانی

دانشگاه تربیت مدرس در مدرسه تابستانی میزبان اساتید آلمانی خواهد بود.

شهریور ماه امسال مدرسه تابستانی اقتصاد سیاسی، مدیریت منابع طبیعی و توسعه پایدار، با حضور استادانی از دانشگاه های ایران و آلمان به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می گردد.

آقای سجاد فرجی دیزجی یکی از اعضا هیات علمی گروه توسعه و برنامه ریزی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس هدف برگزاری این مدرسه تابستانی را افزایش سطح همکاری های علمی و بین المللی با دانشگاه های خارج از کشور دانست و اظهار داشت: در پی گشایش تعاملات بین المللی، سازمان تبادلات علمی آلمان (DAAD) برای همکاری میان دانشگاه های دو کشور فراخوان داده است.

ایشان تصریح کرد : طرح مشترک ارائه شده توسط دانشگاه های تربیت مدرس، تهران، فردوسی مشهد و دانشگاه فیلیپس ماربورگ آلمان مورد تصویب این سازمان قرار گرفت و دانشگاه تربیت مدرس به دلیل فضا و ویژگی های مطلوبی که از آن برخوردار بود برای میزبانی انتخاب گردید.

این مقام مسئول در هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس عنوان کرد: ۱۲ دانشجوی دوره کارشناسی ارشد و دکتری به همراه ۴ عضو هیات علمی از دانشگاه فیلیپس ماربورگ آلمان به ایران سفر خواهند کرد و در هفته اول پنل های تخصصی علمی، جلسات سخنرانی، بحث و گفتگو، تبادل علمی و پرسش و پاسخ با حضور اساتید دانشگاه های تهران، علامه طباطبایی، تربیت مدرس و فیلیپس ماربورگ و دانشجویان ایرانی و خارجی برگزار خواهد شد.

آقای فرجی دیزجی در خاتمه سخنان خود خاطر نشان کرد: در هفته دوم این مدرسه برنامه های بازدید از برخی سازمان های مرتبط با مباحث سیاست های اقتصادی و انرژی همانند مرکز آمار، بانک مرکزی، سازمان محیط زیست و غیره صورت می پذیرد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...