آموزش نکاتی پیرامون آخرین مقطع طلایی مانده به کنکور سراسری

آموزش نکاتی پیرامون آخرین مقطع طلایی مانده به کنکور سراسری

قسمت اول- آموزش نحوه درس خواندن در یک ماه آخر مانده به کنکور سراسری

با توجه به اینکه کمتر از نصف ماه زمان تا شروع کنکور سراسری دانشگاه ها مانده است، خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان بر آن شد که نکاتی را در مورد گذراندن این مقطع طلایی مانده به کنکور به داوطلبین گرامی آموزش دهد.

همانطور که می دانیم با کاهش جمعیت دانش آموزی تعداد کنکوری‌ها  هر سال کمتر و ظرفیت دانشگاه‌ها بیشتر می شود، اما این موضوع موجب کاهش استرس کنکور و تب و تاب آن نشده است و همچنان داوطلبین کنکوری برایشام مهم است که بدانند در فاصله کمتر از یک ماه به آزمون ورودی آموزش عالی بایستی چگونه درس بخوانند.

برخی  داوطلبین به کلاس‌های تست‌زنی روی می آورند و برخی در آزمون‌های مختلف شرکت می نمایند، تعدادی نیز در منزل یا کتابخانه خودشان فنون افزایش سرعت تست‌زنی را تمرین می نمایند.

باید گفت که نظر کارشناسان و مشاورین تحصیلی این است که آمادگی برای کنکور سه مقطع طلایی را در خود جای داده است، تابستان، عید نوروز و یک ماه آخر مانده به کنکور، لذا هر داوطلبی که از این سه مقطع نهایت استفاده را ببرد قطعا به موفقیت نهایی نزدیک تر خواهد بود.

مشاورین خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان به داوطلبین پیشنهاد می کند که روش صحیح مطالعه را در یک ماه آخر مانده به کنکور مورد توجه قرار دهند، هرچند که دستیابی به این روش دغدغه بسیاری از کنکوری‌ها می باشد.

مشاورین تحصیلی متفق القول هستند که در این یک ماه آخر مرور جامع همه دروس بسیار مهم می باشد.

مشاورین خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان به کنکوری‌های اینگونه توصیه می‌نمایند: در یک ماه آخر به سراغ یادگیری مطالب جدید نروید، مطالب یاد گرفته شده را طوری تمرین نمایید که ملکه ذهنتان شده و کاربردی شود تا تبدیل به مهارت گردد، لذا کلاس‌های یادگیری را تعطیل نمایید.

ادامه دارد...

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...