اعلام جزئیات هشتمین المپیاد علمی دانشجویان پزشکی 95

اعلام جزئیات هشتمین المپیاد علمی دانشجویان پزشکی 95

جزئیات هشتمین المپیاد علمی دانشجویان پزشکی سال۹۵ اعلام شد.

دبیر اجرایی هشتمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور به جزئیات برگزاری این المپیاد اشاره نمود و اضافه کرد: هشتمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور شهریور ماه سال جاری در چهار حوزه برگزار خواهد شد و نفرات برتر برای نخستین بار در بنیاد ملی نخبگان پذیرفته خواهند شد.

دکتر ابراهیم کلانتر ادامه داد: هشتمین المپیاد علمی دانشجویان سراسر کشور بر طبق روال سال‌های گذشته شهریور ماه سال جاری در چهار حوزه استدلال بالینی، نوآورانه، مدیریت و علوم پایه برگزار می گردد.

همچنین به علت استقبال بسیار زیاد دانشجویان از موضوع “فلسفه پزشکی” در سال گذشته ، امسال نیز این بحث در حیطه نوآورانه مطرح خواهد بود تا بدین ترتیب هم دانشگاه‌ها بتوانند این موضوع را عنوان یکی از مباحث مهم علوم پایه که البته مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع تاکید داشته اند، نهادینه کنند و هم این که طی دو سال پیاپی استعدادهای بهتری را شناسایی نموده تا در نهایت فلسفه پزشکی در سراسر کشور مورد بازخوانی جدید قرار گرفته شود.

همچنین مقرر است که مکان برگزاری هشتمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور را بر خلاف سال های گذشته از دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انتقال داده شود تا هم المپیاد در یک شهر برگزار گردد و هم این که هزینه‌های برگزاری آن کاهش پیدا کند.

دبیر اجرای هشتمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور خاطرنشان نمود: در المپیاد امسال 650 نفر شرکت خواهند داشت و در هر حیطه سه نفر به عنوان نفرات برتر انفرادی و سه دانشگاه نیز به صورت دانشگاه برتر گروهی انتخاب می گردند که البته در کنار این المپیاد یک المپیاد جمعی نیز برگزار خواهد شد که جزئیات آن هنوز نهایی نگردیده است.

شایان ذکر است که نفرات برتر هشتمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی کشور ضمن اینکه بدون آزمون وارد مقاطع بالاتر تحصیلی خواهند گردید، امسال و  برای نخستین بار در بنیاد ملی نخبگان پذیرفته می گردند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...