تشریح شرایط مهمانی دانشجویان دانشگاه تهران در ترم تابستان سال 95

تشریح شرایط مهمانی دانشجویان دانشگاه تهران در ترم تابستان سال 95

شرایط مهمانی دانشجویان دانشگاه تهران در ترم تابستان 95 اعلام شد.

مصوبه مربوط به عدم برگزاری دوره تابستان سال ۹۵ در دانشگاه تهران و شرایط مهمانی دانشجویان دوره کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی دانشگاه تهران در دیگر دانشگاه ها ابلاغ گردید.

نظر به مصوبه جلسه اول تیرماه سال ۹۵ کمیته منتخب شورا و طی مصوبات قبلی شورای آموزشی دانشگاه تهران، در تابستان امسال در این دانشگاه دوره تابستانی برگزار نخواهد شد، بنابراین دانشجویان دوره های کارشناسی و دکتری عمومی دانشگاه تهران می توانند با رعایت موارد زیر به دانشگاه‌های دولتی دیگر برای گذراندن دوره تابستانی معرفی گردند.

* شرایط مهمانی دانشجویان دانشگاه تهران در دانشگاه‌های دولتی دیگر:

- تعداد واحدهای انتخابی دانشجوی متقاضی سهمیه عادی حداکثر می تواند ۶ واحد و برای دانشجوی شاهد و ایثارگر براساس آیین نامه جدید دانشجویان شاهد و ایثارگر به شرط پایان تمامی واحدهای دوره تحصیلی و دانش آموختگی حداکثر ۱۰ واحد طبق آیین نامه جدید تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر می باشد.

- ثبت نام دانشجو در دوره تابستانی با پرداخت شهریه در دانشگاه مقصد از طرف شخص دانشجو خواهد بود و هیچ‌گونه هزینه‌ای توسط دانشگاه تهران پرداخت نخواهد شد.

- دروس انتخابی توسط دانشجو در دانشگاه مقصد باید از نظر سرفصل درسی و تعداد واحد منطبق با برنامه مصوب در دانشگاه تهران باشد.

- دروس انتخابی ثبت شده در فرم معرفی انتقال دانشجو به صورت مهمان دوره تابستانی می بایست با تایید گروه آموزشی و معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی/ علمی دانشکده/ پردیس/ مرکز/ موسسه صورت بگیرد، چراکه جهت ارسال به دانشگاه مقصد الزامی می باشد.

- در صورت تغییر دروس معرفی شده در دانشگاه مقصد مراتب می بایست توسط دانشجوی متقاضی پیگیری شود و به تایید گروه آموزشی مربوط در پردیس، دانشکده، مرکز یا موسسه محل تحصیل در ابتدای دوره برسد؛ در غیر این صورت دروس طی شده قابل پذیرش نمی باشند و از درجه اعتبار ساقط خواهند بود.

-  نمرات کمتر از ۱۲، صفر تا 99/11 برای تمامی سهمیه‌ها، قابل قبول نبوده و دانشجو موظف خواهد بود آنها را مجددا اخذ نموده و بگذراند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...