اعلام تقویم آموزشی سال تحصیلی آینده دانشگاه تربیت مدرس

اعلام تقویم آموزشی سال تحصیلی آینده دانشگاه تربیت مدرس

تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه تربیت مدرس اعلام گردید.

با توجه به تقویم آموزشی سال تحصیلی 95-96 دانشگاه تربیت مدرس، زمان انتخاب واحد در نیم‌سال اول تحصیلی برای مقطع دکترا دانشگاه تربیت مدرس از 6 تا 10 شهریور و زمان انتخاب واحد در نیم‌سال اول تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس از 8 تا 10 شهریورماه می باشد.

کلاس‌های دانشگاه تربیت مدرس از 27 شهریور ماه آغاز خواهد شد و زمان حذف و اضافه 11 و 12 مهرماه می باشد، کلاس‌های این دانشگاه در نیم سال اول سال تحصیلی در 16 دی ماه اتمام خواهد یافت.

همچنین زمان آغاز امتحانات نیم سال اول دانشگاه تربیت مدرس از 18 تا 23 دی ماه و امتحانات دروس تخصصی از 18 دی ماه تا 16 بهمن ماه برگزار خواهد شد و مهلت اعتراض دانشجویان از 17 بهمن ماه تا 21 بهمن ماه می باشد، و ثبت‌ نهایی نمرات نیز از 22 تا 28 بهمن ماه صورت خواهد گرفت.

همچنین تمامی دانشجویان تا زمانی که از پایان نامه/رساله خود دفاع ننموده اند (شیوه آموزشی – پژوهشی) و یا دروس ایشان به اتمام نرسیده است (شیوه آموزشی) بر اساس برنامه زمان بندی یاد شده موظف به انجام کامل مراحل انتخاب واحد الکترونیکی می باشند، پر واضح است در صورت عدم انتخاب واحد در تاریخ اعلام شده مطابق ضوابط آموزشی با چنین دانشجویانی برخورد خواهد شد.

همچنین نظر به این که تایید انتخاب واحد دانشجو به صورت سیستمی صورت می پذیرد و امکان تغییر دروس در خارج از بازه زمانی تعیین شده برای حذف و تعویض ممکن نخواهد بود و عواقب اخذ/حذف اشتباه درس به عهده دانشجو خواهد بود، بنابراین در صورت ضرورت قبل از انتخاب واحد، دانشجو بایستی با مدیر محترم گروه آموزشی مربوطه هماهنگی لازم را انجام دهد.

حداقل و حداکثر تعداد واحد انتخابی (بدون دروس جبرانی و مدرسی) در مقطع کارشناسی ارشد 8 و 14 واحد و در مقطع دکتری 6 و 10 واحد می باشد، متذکر می شود کلاس هایی که از نظر تعداد دانشجو به حد نصاب نرسد، تشکیل نخواهند شد، توجه نمایید که در تقویم دانشگاهی حذف تکدرس پیش بینی نشده است، بنابراین پس از پایان مهلت حذف و تعویض امکان حذف درس وجود نخواهد داشت.

تمامی دانشجویان موظف می باشند در هر نیمسال تحصیلی، در مهلت تعیین شده در تقویم آموزشی، انتخاب واحد خود را انجام دهند و چنانچه عدم انتخاب واحد دانشجو غیر موجه تشخیص داده شود، بر اساس شیوه نامه مصوب هیات رییسه دانشگاه که به تصویب هیات امنا نیز خواهد رسید مشمول پرداخت جریمه خواهد گردید. متذکر می شود که جریمه نقدی عدم انتخاب واحد تا تاریخ شروع کلاس مبلغ 350 هزار ریال و جریمه نقدی عدم انتخاب واحد تا زمان حذف و تعویض دروس مبلغ هفتصد وپنجاه هزار ریال خواهد بود.

انتخاب واحد دانشجویان در فاصله زمانی بعد از حذف و تعویض ممکن نمی باشد و در آن نیمسال مرخصی تحصیلی همراه با محاسبه سنوات تحصیلی در نظر گرفته خواهد شد، دانشجویانی که در زمان مقرر در این تقویم، ارزشیابی آموزشی دروس انتخاب شده خود را انجام نداده باشند نسبت به شرکت درامتحانات پایان ترم مجاز نخواهند بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...