عدم تغییر شهریه ثابت دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه آزاد اسلامی

عدم تغییر شهریه ثابت دانشجویان در حال تحصیل دانشگاه آزاد اسلامی

شهریه ثابت دانشجویان قدیمی دانشگاه آزاد تغییر نخواهد نمود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: تعداد هفته‌های کلاس های تابستان دانشجویان و شهریه آنها در این ترم مشخص شده است و شهریه ثابت دانشجویان قدیمی دانشگاه آزاد تغییری نخواهد نمود.

حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: دانشجویانی که در مقطع کاردانی و کارشناسی می باشند، تا سقف 10 واحد درسی را باید انتخاب نمایند و اگر دانشجویی شرایط فارغ‌التحصیلی را داشته باشد تا سقف 12 واحد هم اجازه انتخاب واحد خواهد داشت.

گفتنی است که دوره‌ تابستان دانشجویان دانشگاه آزاد در هشت هفته برگزار می‌شود و در هر هفته، دو برابر زمان مورد نیاز در ساعات درسی واحد‌ها ارائه خواهند شد تا تعداد ساعات آموزشی مصوب برای هر واحد رعایت گردد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سخانش اضافه نمود: دانشجویان دوره‌ کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تنها یک درس را باید انتخاب نمایند، اما سقف واحد این یک درس مشخص نمی باشد و  به خود دانشجو مربوط می باشد که چه درسی را انتخاب نماید ولی این انتخاب بایستی متناسب با پایان نامه دانشجو باشد.

همچنین دانشجویان دوره‌ دکتری تخصصی دانشگاه آزاد مجاز نخواهند بود که دروس تخصصی را انتخاب نمایند، اما اجازه انتخاب 2 درس جبرانی را دارند، در نهایت متذکر می گردد که شهریه ثابت دانشجویان قدیمی دانشگاه آزاد تغییری نخواهد نمود، اما شهریه ثابت و متغیر دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به دانشجویان در حال تحصیل ۱۵ درصد افزایش خواهد داشت.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...