ارائه راهکارهایی برای کسب درصد ۱۰۰ در کنکور سراسری

ارائه راهکارهایی برای کسب درصد ۱۰۰ در کنکور سراسری

قسمت اول - چگونه در کنکور ۱۰۰درصد بزنیم

کسب درصدهای بالا و نزدیک به صد همیشه رویای داوطلبین کنکور سراسری بوده است، اما بدانید که با پیاده نمودن تکنیک های مشخص می توان به این مهم دست یافت، لذا خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان در روزهای آخر مانده به رقابت کنکور سراسری بر آن شده است که نکاتی را در رابطه به چگونگی کسب درصدهای بالا در کنکور آموزش دهد.

در این زمان کم به داوطلبان کنکور توصیه می شود که با اجرا تکنیک های جمع بندی از مدت باقی مانده بهره مکفی را ببرند، تا بتوانند بدون استرس و با خیال آسوده بر سر جلسه کنکور حاضر گردند.

امسال بر خلاف سال های گذشته که کنکور اوائل تیر برگزار می شد، به علت تقارن ماه مبارک رمضان با زمان کنکور، برای رفاه حال داوطلبین، کنکور سراسری به بعد از عید فطر و انتهای تیر ماه منتقل شد، لذا داوطلبین از فرصت بیشتری برای جمع بندی نهایی برخوردار می باشند، اما اگر داوطلبین از چگونگی جمع بندی صحیح و اصولی مطلع نباشند حتی این زمان اضافی هم کارساز نخواهد بود.

همیشه سوال داوطلبین کنکور سراسری این بوده است که  چگونه می توانند در این مدت محدود حداکثر استفاده را از زمان باقی مانده ببرند و جمع بندی خوبی داشته باشند؟

مشاورین خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان از تجربه سالیان خود بهره برده و تکنیک هایی را آموزش می دهد به آن امید که راهگشای داوطلبین عزیز قرار بگیرد.

خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان توصیه می نماید:

کنکور را شبیه سازی نمایید، به عبارتی مفیدترین کاری که در این مدت کم باقیمانده می توانید انجام دهید این است که جمع بندی با استفاده از شبیه سازی کنکور را انجام دهید. در یک ماه آخر، افراد باید روش دو روز یا سه روز یک بار را اجرا نمایند، برای درک بیشتر موضوع مثالی مطرح می گردد، سعی کنید راس ساعت 8 که زمان رسمی شروع کنکور در حالت واقعی است یکی از دفترچه کنکور سال های قبل را جلوی خود بگذارید و در مدت زمان کنکور واقعی به تست های آن پاسخ دهید و عصر همان روز درصد گیری را انجام دهید، این کار سبب شناسایی نقاط قوت و ضعف و بالطبع تمرکز روی رفع نقاط ضعف می گردد، همچنین صبر و حوصله و توانایی جسمانی شما را برای سر جلسه کنکور واقعی تقویت می نماید، سعی نمایید هر دو یا سه روز یک بار این عمل را تکرار نمایید و فقط به کنکورهای آزمایشی بسنده ننمایید.

توجه کنید اگر شبیه سازی را برای روزهای آخر بگذارید فرصت رفع نقاط ضعف خود را نخواهید داشت و این چنین فقط به افزایش استرس خود کمک می کنید.

ادامه دارد...

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...