تشریح برنامه‌های تابستان دانشگاه علوم پزشکی تهران

تشریح برنامه‌های تابستان دانشگاه علوم پزشکی تهران

برنامه های دانشگاه علوم پزشکی تهران در ایام تابستان تشریح گردید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار نمود: برنامه‌های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در ایام تابستان تعطیل نمی باشد و دانشجویان دوره کارشناسی خواهند توانست دروس عمومی خود را در ترم تابستانی اخذ نمایند.

دکتر علی جعفریان با اعلام این مطلب بیان داشت: برنامه‌های آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در طول تابستان برای اکثر مقاطع نظیر تحصیلات تکمیلی و رزیدنتی ادامه خواهد داشت و تنها دانشجویان دوره پزشکی عمومی به مدت یک ماه تعطیل خواهند بود اما بطور کلی برنامه‌های آموزشی دانشگاه در عمده روزهای تابستان برقرار خواهد بود.

وی در ادامه سخنانش افزود: محدودیتی برای گذراندن واحدهای ترم تابستانی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی تهران وجود ندارد و با توجه به ضابطه تنها دروس عمومی عمدتا در ترم تابستان ارائه می گردد و دانشجویان دوره‌های شبانه و روزانه رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در مقطع کارشناسی که دروس عمومی دارند، می‌توانند تیرماه جاری برای ثبت نام اقدام نمایند، دروس عمومی نیز عمدتا در دانشکده شبانه و معمولا طی 6 هفته ارائه می گردند که عمده این کلاس‌ها در مرداد ماه برگزار خواهند شد.

دکتر جعفریان در رابطه با ساعت فعالیت کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی تهران در ایام تابستان نیز اظهار داشت: کتابخانه این دانشگاه بر اساس روال سایر فصول فعال می باشد و دانشجویان می‌توانند در طول تابستان از این کتابخانه استفاده نمایند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران در خاتمه سخنانش یادآور شد: خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران با پایان ترم برای دانشجویان غیربالینی بطور رسمی تعطیل خواهند شد و تنها دانشجویان بالینی می‌توانند از خوابگاه استفاده نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...