اعلام رفع اشکالات کنکور کارشناسی ارشد پزشکی

اعلام رفع اشکالات کنکور کارشناسی ارشد پزشکی

اشکالات کنکور ارشد پزشکی رفع گردید.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: اصلاحات لازم برای کلید آزمون و سوالات دو رشته علوم آزمایشگاهی و پرستاری در آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ پزشکی صورت پذیرفته است.

محمدحسین پورکاظمی در خصوص رسیدگی به اعتراض داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ پزشکی اظهار نمود: از مجموع ۷۶ رشته و ۵۴ مجموعه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ گروه پزشکی، تنها در دو مجموعه شامل رشته علوم آزمایشگاهی و پرستاری مشکل ایجاد شده است که آنهم در حال رسیدگی به آن می باشیم، در رشته پرستاری ضرایب دو درس جابجا شده است که روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، تصحیح گردید و بر اساس آن، کارنامه جدید هم برای داوطلبان آن رشته انتشار یافت.

در مجموعه رشته علوم آزمایشگاهی نیز در گروه ب این مجموعه رشته سوال ها اشتباهاتی داشت که آنهم تصحیح گردید و در گروه الف علوم آزمایشگاهی نیز ۵۰ درصد دفترچه ها و کارنامه ها بدون مشکل مشکلی و ۵۰ درصد دیگری مشکلاتی داشت که با توجه به تصحیح صورت گرفته مشکل این گروه هم رفع گردید.

لذا می تواندگفت که از ۵۶ مجموعه رشته در آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ پزشکی ۵۴ مجموعه رشته مشکلی نداشته اند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در بخش دیگری از سخنانش به مشکل انتشار کارنامه های غیر واقعی در فضای مجازی اشاره نمود و افزود: یک بخش از اعتراض داوطلبان به دروس و سوالات بوده است، اما بخش دیگری از اعتراض ها به انتشار کارنامه های تقلبی در فضای مجازی مربوط می شود که موجب تنش در میان داوطلبان گردیده است.

متاسفانه در چند روز اخیر در فضای مجازی تصاویر از کارنامه های ساختگی منتشر شده است که نمره ها و رتبه های موجود در آنها با نمره و رتبه واقعی داوطلبان متفاوت می باشد و همین امر سبب شده است که داوطلبان به دلیل مقایسه رتبه های خود با آن دچار سردگمی شد و موجب اعتراض آنها به وزارت بهداشت نیز شده است.

ایشان در نهایت تاکید نمودند: این موضوع بسیار قابل توجه و پیگیری می باشد که چه کسانی و با چه منظوری این تنش را در میان داوطلبان ایجاد نموده اند و کارنامه های ساختگی را منتشر نموده اند و موجب ناراحتی داوطلبان شده است، لذا وزارت بهداشت در حال پیگیری موضوع است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...