چاپ دوم کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری

چاپ دوم کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری

کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری به چاپ دوم رسیده است.

کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری را که با همکاری مهدی اسماعیلی صدرآبادی، قاسم درزی و اکبر ولی‌‎پور تالیف شده است در نوبت دوم چاپ قرار گرفت.

با توجه به استقبال داوطلبان علوم قرآن و حدیث از کتاب‌های آمادگی آزمون علوم قرآن و حدیث ویژه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و دکتری، کتاب حدیث به چاپ دوم خود رسیده است.

بخش های کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری

کتاب حدیث شامل چهار بخش به شرح ذیل است: بخش اول خلاصه درایة‌الحدیث شانه‌چی، بخش دوم مهم‌ترین نکات کتاب «علوم‌الحدیث و مصطلحه» صبحی صالح، بخش سوم اصطلاحات حدیثی در یک نگاه و بخش چهارم خلاصه تاریخ عمومی حدیث مجید معارف تهیه شده است.

معرفی منابع کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری

منابع کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری شامل؛ تاریخ عمومی حدیث از مجید معارف، علوم‌الحدیث و مصطلحه از صبحی صالح و درایةالحدیث از کاظم مدیر شانه‌چی می باشد.

مزایای کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری

از مزایای کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری می توان به جامعیت، احاطه بر اکثریت منابع مورد سنجش کنکور در این سرفصل، دسته بندی دقیق منابع بصورت درختی در ابتدای هر سرفصل و تفصیل مطالب در هر درس، احصای اکثریت نظرات و تمییز دادن اقوال مختلف با ذکر نام، حجم مناسب اثر و بی نیازی از مطالعه اصل منابع اشاره نمود.

لازم به ذکر است که در نگارش این کتاب‌ تلاش بر این بوده است تا با ارائه دسته‌بندی جامع و جدیدی متناسب با آزمون کار‌شناسی ارشد و دکترای تخصصی و نیز بهره مندی از اصلی ترین منابع، داوطلبان از سردرگمی رجوع به منابع مختلف رهایی یافته و همچنین فهم مطالب نیز آسان‌تر گردد.

مولفین کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری

کتاب حدیث با همکاری مهدی اسمعیلی صدرآبادی، قاسم درزی و اکبر ولی‌‎پور، با تلاش سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور و توسط انتشارات پیام رهیابان منتشر گردیده است.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب حدیث ویژه کنکور ارشد و دکتری خواهند توانست با شماره ۰۲۱-۶۶۴۸۵۶۶۳ تماس گرفته و یا به سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس،‌ خیابان بزرگمهر، پلاک ۸۵ مراجعه فرمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل


جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...