تشریح راه کارهایی برای کسب درصد ۱۰۰ در آزمون سراسری سال 95

تشریح راه کارهایی برای کسب درصد ۱۰۰ در آزمون سراسری سال 95

قسمت دوم - چگونه در کنکور ۱۰۰درصد بزنیم

کسب درصدهای بالا و نزدیک به صد همیشه رویای داوطلبین کنکور سراسری بوده است، اما بدانید که با پیاده نمودن تکنیک های مشخص می توان به این مهم دست یافت، لذا خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان در روزهای آخر مانده به رقابت کنکور سراسری بر آن شده است که نکاتی را در رابطه به چگونگی کسب درصدهای بالا در کنکور آموزش دهد.

در این زمان کم به داوطلبان کنکور توصیه می شود که با اجرای تکنیک های جمع بندی از مدت باقی مانده بهره مکفی را ببرند، تا بتوانند بدون استرس و با خیال آسوده بر سر جلسه کنکور حاضر گردند.

امسال بر خلاف سال های گذشته که کنکور اوائل تیر برگزار می شد، به علت تقارن ماه مبارک رمضان با زمان کنکور، برای رفاه حال داوطلبین، کنکور سراسری به بعد از عید فطر و انتهای تیر ماه منتقل شد، لذا داوطلبین از فرصت بیشتری برای جمع بندی نهایی برخوردار می باشند، اما اگر داوطلبین از چگونگی جمع بندی صحیح و اصولی مطلع نباشند حتی این زمان اضافی هم کارساز نخواهد بود.

همیشه سوال داوطلبین کنکور سراسری این بوده است که  چگونه می توانند در این مدت محدود حداکثر استفاده را از زمان باقی مانده ببرند و جمع بندی خوبی داشته باشند؟

مشاورین خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان از تجربه سالیان خود بهره برده و تکنیک هایی را آموزش می دهد به آن امید که راهگشای داوطلبین عزیز قرار بگیرد.

خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان توصیه می نماید:

داوطلبین عزیز بدانید که شب امتحان کنکور یک شب نیست بلکه یک ماه است، شما باید طوری مطالعه نمایید و در یک ماه آخر کسب آمادگی کنید، که انگار شب آخر قبل از کنکور می باشد، البته مراد افزایش استرس داوطلبین نمی باشد، داوطلبان در این مدت باقی مانده بایستی با همت بیشتری درس بخوانند، چراکه با جدیت درس خواندن در این ماه سبب جمع بندی بهتر وکاملتر می شود.

در این مدت داوطلبین می بایست مطالب مهمی که امکان فراموشی آنها وجود دارد را بازخوانی و مرور نمایند، البته مرور درس های حفظی که تسلط کمتری بر آنها دارید نیز می تواند مفید باشد .

اهمیت یک ماه جمع بندی به حدی است که غالب عملکرد داوطلبین بر سر جلسه کنکور به نحوه فعالیت شان در یک ماه آخر بر می گردد.

البته دروس تخصصی را نمی توان در این مدت کوتاه جمع بندی و مرور کامل نمود و تنها می توان مطالب بیشتر مهم و نقاط ضعف را مورد بازبینی و مرور قرار داد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...