آموزش روش های جمع‌ بندی مطالب کنکور سراسری

آموزش روش های جمع‌ بندی مطالب کنکور سراسری

قسمت اول- تشریح روش های غلط جمع بندی مطالب کنکور سراسری

خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان تلاش می نماید که مفیدترین و کلیدی ترین نکاتی را که موجب افزایش احتمال موفقیت داوطلبین کنکور سراسری می گردد در طی چندین قسمت و به تفکیک آموزش دهد، امید است که  این نکات راهگشای داوطلبین گرامی واقع شود و موجب مشخص شدن مسیر این روزهای پایانی نزدیک به کنکور سراسری گردد.

به داوطلبین عزیز توصیه می شود قبل از هر چیز دیگری از تمامی توان و ظرفیت خود‌ استفاد‌ه نمایند.

همانگونه که در یک مسابقه دو و میدانی دونده ها، تمام توان خود برای عبور از خط پایان و برنده شدن به کار می گیرند، شما هم در این واپسین روزهای مانده به کنکور از تلاش خود نکاهید بلکه آن را مضاعف نمایید تا در این مسابقه عقب نمایید،البته استراحت کافی را فراموش ننمایید چون همیشه کیفیت بر کمیت غلبه داشته است.

اما جمع بندی نیز خود روش های صحیح و ناصحیحی را شامل می شود، چه بسا داوطلبین تلاش بسیار نمایند اما به واسطه عدم آگاهی از راه های در ست جمع بندی به نتیجه برابر تلاش شان دست پیدا نمی کنند.

در اینجا مشاورین خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان پیش از توضیح روش درست جمع بندی مطالب کنکور سراسری روش های غلط جمع بندی مطالب کنکور سراسری را تشریح می نمایند:

در این روش، د‌اوطلب، کلیه د‌رس‌های خود‌ را از روی مطالب خلاصه‌نویسی شد‌ه و یا جزوه‌های خود‌، طبق یک برنامه‌ جامع مورد مطالعه قرار می دهد و چه بسا با تصوری که از درست بودن روش خود دارد ‌تا روز کنکور نیز، این‌کار را چند‌ین مرتبه تکرار نماید.

اما تجربه د‌اوطلبان سال‌های گذشته  نشان داده است که افرادی که از این روش استفاد‌ه نموده اند بازهم احساس فراموشی و عدم تسلط کافی بر مطالب را در وجود خود احساس نموده اند و تمایل به مرور چندباره مطالب را داشته اند.

باید بدانید که د‌ر این روش، دو اشکال اساسی وجود‌ د‌ارد‌: اشکال اول این‌که شما مطلب‌های غیر‌ضروری را نیز مطالعه مورد مطالعه قرار می دهید و زمانتان روی مطالبی که تسلط صد در صد هم بر آنها دارید تلف می کنید، اشکال دوم نیز این است که هیچ‌گاه احساس تسلط نخواهید نمود و د‌ر‌اقع دوست دارید برای رسیدن به این احساس تسلط چندباره مرور را تکرار کنید.

ادامه دارد...

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...