دانستنی های ارزشمند دوران جمع بندی کنکور 95

دانستنی های ارزشمند دوران جمع بندی کنکور 95

آنچه که در مورد دوران جمع بندی آزمون سراسری سال ۹۵ باید بدانید.

همان طور که می دانید به علت تقارن زمان کنکور با ماه مبارک رمضان کنکور سراسری حدود ۲۰روز عقب افتاد، بنابراین دوران جمع بندی مطالب کنکور امسال ۴هفته خرداد ماه را شامل نمی شود، بلکه دو هفته ابتدایی تیرماه نیز به عنوان یک فرصت طلایی برای جمع بندی در اختیار داوطلبین گرامی قرار گرفته است.

لذا دوران جمع بندی مطالب کنکور امسال به سه‌ بازه‌ دوهفته‌ای تقسیم گردیده است.

بازه اول حدود دو هفته ابتدایی خرداد ماه است، این بازه مخصوص داوطلبینی است که مطالعات خود را زودتر از دیگران کامل نموده اند و مطالب دیگری برای مطالعه ندارند، بنابراین این دو هفته فرصت خوبی برای جمع بندی و شناسایی نقاط ضعف و رفع آنها بعد از اتمام جمع بندی در مدت زمان باقیمانده است.

بازه دوم دو هفته بعدی خرداد ماه را شامل می شود، فارغ التحصیلان و دانش آموزانی که مطالعه مطالبشان قبل از این بازه به اتمام رسیده است، در این مدت به جمع بندی مطالب و شناسایی نقاط ضعف احتمالی و رفع آنها می پردازند.

بازه سوم شامل دو هفته اول تیر ماه است که آخرین فرصت جمع بندی برای داوطلبینی است که عقب تر از دیگران بوده اند، البته این دو هفته فرصت طلایی برای سایرین نیز هست که با شبیه سازی کنکور به حل تست های کنکور سال های قبل بپردازند و در آزمون های آزمایشی مرسوم و استاندارد شرکت نموده و کارنامه تخمین رتبه خود را نیز دریافت نمایند، به داوطلبین توصیه می گردد کنکورهای چهار سال اخیر را فراموش ننمایند و حتما به حل تست های ۴سال اخیر بپردازند.

دقت نمایید که هر دو یا سه روز یکبار به حل یک کنکور شبیه سازی شده مشابه زمان کنکور بپردازید و بعد از آن قبل از آزمون بعدی در دو یا سه روز آینده به شناسایی نقاط ضعف و مطالعه مطالبی که به واسطه کنکور شبیه سازی شده فهمیده اید در آن مشکل دارید بپردازید، این روش یک شیوه کارآمد برای شناسایی اشکالاتتان در دروس بدون اتلاف وقت و نیز کاهش استرس با مرتفع نمودن مشکلات می باشد.

موفق باشید...

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...