نکات طلایی دوران جمع بندی آزمون سراسری سال ۹۵

نکات طلایی دوران جمع بندی آزمون سراسری سال ۹۵

آنچه که در مورد دوران جمع بندی کنکور 95 باید بدانید.

همان طور که می دانید به علت تقارن زمان کنکور با ماه مبارک رمضان کنکور سراسری حدود ۲۰روز عقب افتاد، بنابراین دوران جمع بندی مطالب کنکور امسال ۴هفته خرداد ماه را شامل نمی شود، بلکه دو هفته ابتدایی تیرماه نیز به عنوان یک فرصت طلایی برای جمع بندی در اختیار داوطلبین گرامی قرار گرفته است.

لذا دوران جمع بندی مطالب کنکور امسال به سه‌ بازه‌ دوهفته‌ای تقسیم گردیده است.

دقت نمایید هر دوره‌ سه‌روزه را با یک مجموعه ‌سؤال کنکور آغاز نمایید، در هر سه روز، نخست یک مجموعه‌ کامل کنکور یا مشابه کنکور را امتحان دهید و سپس در دو روز و نیم  زمان باقی‌مانده در تمامی درس‌ها مهم‌ترین موضوعات را به انتخاب خودتان مورد مطالعه قرار دهید.

توجه کنید تمامی مراحل را به درستی اجرا نمایید، همچنین اولین آزمون کنکور شبیه سازی شده که می دهید کمک می نماید ذهنتان روشن شده و جهت گیری را که باید اتخاذ کنید به روشنی ببینید.

مطمئن باشید پس از آزمون، اولویت‌ها و نیاز‌های اصلی را در هر درس تشخیص خواهید داد و نقاط ضعف، کاملا خود را نشان می دهند، توصیه می گردد در هر نیم‌روز دو درس را مورد مطالعه قرار دهید، روشی را که برای مطالعه و رفع چالش ها بر می گزنید به خودتان بستگی دارد، مثلا ممکن است تست بزنید یا مسئله حل کنید یا مطالب مهم را به طور انتخابی از کتاب‌ها و جزوه‌ها و یادداشت‌های‌تان بخوانید.

اما چیزی که واضح است مزیت این روش است، چراکه ویژگی اصلی روش سه روز یک‌بار این است: ابتدا امتحان می‌دهید، سپس درس می‌خوانید.

همچنین مهم‌ترین امتیاز روش سه‌ روز یک‌بار این است که همه درس‌ها را  بدون سردرگمی مورد ارزیابی و مطالعه قرار می دهید و درس هایتان نیمه تمام و ضعف هایتان ناشناخته نمی ماند.

امتیاز دوم این است که درس‌ها را فراموش نخواهید نمود، در ادامه پس از آنکه به این روش تسلط پیدا نمودید و آن را برای کنکور 4 سال گذشته اجرا کردید، خواهید دید پیشرفت خوبی داشته‌اید و تسلط و سرعت عمل شما زیاد شده است، البته همه اینا منوط به اجرای درست تمامی ابعاد این روش است، لذا مجاز می باشید مجموعه های اضافه تر را نیز به این روش آزمون دهید و از کنکورهای سال های قبل تر نیز استفاده نمایید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...