کلیدی ترین روش های کسب درصد ۱۰۰ در کنکور

کلیدی ترین روش های کسب درصد ۱۰۰ در کنکور

قسمت سوم - چگونه در کنکور ۱۰۰درصد بزنیم

کسب درصدهای بالا و نزدیک به صد همیشه رویای داوطلبین کنکور سراسری بوده است، اما بدانید که با پیاده نمودن تکنیک های مشخص می توان به این مهم دست یافت، لذا خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان در روزهای آخر مانده به رقابت کنکور سراسری بر آن شده است که نکاتی را در رابطه به چگونگی کسب درصدهای بالا در کنکور آموزش دهد.

در این زمان کم به داوطلبان کنکور توصیه می شود که با اجرای تکنیک های جمع بندی از مدت باقی مانده بهره مکفی را ببرند، تا بتوانند بدون استرس و با خیال آسوده بر سر جلسه کنکور حاضر گردند.

امسال بر خلاف سال های گذشته که کنکور اوائل تیر برگزار می شد، به علت تقارن ماه مبارک رمضان با زمان کنکور، برای رفاه حال داوطلبین، کنکور سراسری به بعد از عید فطر و انتهای تیر ماه منتقل شد، لذا داوطلبین از فرصت بیشتری برای جمع بندی نهایی برخوردار می باشند، اما اگر داوطلبین از چگونگی جمع بندی صحیح و اصولی مطلع نباشند حتی این زمان اضافی هم کارساز نخواهد بود.

همیشه سوال داوطلبین کنکور سراسری این بوده است که  چگونه می توانند در این مدت محدود حداکثر استفاده را از زمان باقی مانده ببرند و جمع بندی خوبی داشته باشند؟

مشاورین خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان از تجربه سالیان خود بهره برده و تکنیک هایی را آموزش می دهد به آن امید که راهگشای داوطلبین عزیز قرار بگیرد.

خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان توصیه می نماید:

داوطلبین گرامی باید در ساعات مطالعه در ماه آخر افراط به خرج ندهند، در این بازه اکثر داوطلبین به ویژه داوطلبین دختر روزانه حدود ۱۸-۱۹ ساعت در س می خوانند که کاملا اشتباه است، چون فرصت استراحت را از ذهن و مغز خود می گیرند و بنابراین با انبوه خستگی بر سر جلسه کنکور حاضر شده و در آنجا که نیاز به ذهن آماده و توانمند دارند کم می آورند و قطعا بعد از نهایتا ۱۳ ساعت مطالعه که می تواند مفید باشد، پس از آن فقط در کمیت می کوشند و کیفیت پایین می آید، بنابراین در ماه آخر بین ۱۰-۱۳ ساعت مطالعه مفید توصیه می شود، همچنین استراحت کافی بین ۶-۸ ساعت داشته باشد و متعادل درس بخوانید.

نکته حائز اهمیت دیگر برای موفقیت در کنکور فاصله گرفتن از گوشی تلفن همراه می باشد، همانطور که می دانیم در حال حاضر اکثر نوجوانان و دانش آموزان وقتشان را با گوشی می گذرانند، لذا توصیه اکید می شود در یک ماه آخر هم برای حذف این عامل سرگرمی که ذهن را از هدف اصلی دور می نماید و هم برای کاهش استرس  ناشی از تماس با دوستان و مقایسه میزان مطالعه و آمادگی خود با آنان به طور کامل گوشی خود را خاموش نموده و از خود دور نمایید، برای تفریح هم بیش از یک ساعت زمان برای هواخوری جایز نیست، اما روز قبل از کنکور درس خواندن لازم نیست و بایستی برای انبساط ذهن و آرامش به طور کامل به گردش و تفریح ترجیحا در هوای آزاد بپردازید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...