برگزاری دوره‌های آموزشی یکساله برای دانش‌آموختگان دانشگاه فرهنگیان

برگزاری دوره‌های آموزشی یکساله برای دانش‌آموختگان دانشگاه فرهنگیان

دوره های آموزشی یکساله برای دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: دوره‌های آموزشی یک‌ساله ویژه دانش‌ آموختگان آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان برای نخستین بار در کشور برگزار خواهد شد.

محمد حسین سلیمی جهرمی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: دانش آموختگان ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان که از طریق آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش پذیرفته شده‌اند بایستی قبل از ورود به مدرسه یک دوره آموزشی یکساله را طی نمایند که هزینه این دوره‌ها حدود سه میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است و 50 درصد این هزینه را داوطلب و مابقی را وزارت‌ آموزش و پرورش پرداخت خواهد نمود.

برگزاری دوره‌های یک‌ساله برای نخستین بار در کشور اجرایی می گردد و قبل از آن دوره‌های 70 تا 80 ساعته برای دانش آموختگان برگزار می‌شد و به علت کوتاه بودن آموزش‌ها وزارتخانه تمام هزینه‌ها را تقبل می‌‌نمود، اما امسال نظر به طولانی بودن دوره‌های آموزشی و افزایش هزینه‌ها دانش آموختگان تنها نیمی از هزینه‌ها را پرداخت خواهند نمود و وزارتخانه نیز نیم دیگر آن را تقبل می نماید.

سلیمی جهرمی تصریح نمود: به علت آنکه دوره‌های یک‌ساله برای نخسین بار اجرایی خواهد شد دانشگاه فرهنگیان هیچ گونه بودجه‌ای را برای آن پیش بینی ننموده بود، لذا از سال آینده بخشی از هزینه‌های دوره‌های آموزشی نیز بر عهده دانشگاه فرهنگیان نهاده می شود.

وی بیان کرد: همچنین متذکر می شوم که در ابتدای برگزاری آزمون شرکت کنندگان نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزشی و مشارکتی بودن هزینه‌های مربوط به آن اطلاع داشته و تنها مبلغ آن مشخص نشده بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...