اعلام زمان انتشار نتایج پذیرش دکتری سال ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس

اعلام زمان انتشار نتایج پذیرش دکتری سال ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس

نتایج پذیرش دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس، روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

تاریخ انتشار نتایج و نیز زمان اخذ تعهد از پذیرفته شدگان دوره دکتری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه تربیت مدرس اعلام گردید.

نظر به اعلام دانشگاه تربیت مدرس، نتیجه نهایی ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه، با توجه به نمره کل ارزیابی تخصصی داوطلب، حدنصاب مرحله ارزیابی تخصصی مورد نظر دانشگاه، همچنین رعایت سهمیه ها (رزمنده و ایثارگر و مربی)، ظرفیت پذیرش دانشگاه و اولویت انتخابی داوطلب در بین کد رشته محل های معرفی داوطلب به این دانشگاه خواهد بود

شرکت کنندگان در آزمون مرحله دوم دانشگاه تربیت مدرس باید برای اطلاع از نتیجه نهایی و همچنین نمره آزمون کتبی اختصاصی (در رشته هایی که آزمون کتبی برگزار گردیده)، نمره آزمون شفاهی و نمره کل ارزیابی تخصصی خود از روز دوشنبه مورخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۵ با توجه به شناسه کاربری و رمز عبور خود در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) به نشانی: http ://modares.golestan.ac.ir وارد ده و از منوی: “آزمون”- – < “گزارش آزمون” – - < “کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) “ به کارنامه خود دسترسی پیدا نموده و آن را رویت نمایند.

نکات و اطلاعات مهم:

- نظر به این که با توجه به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش و ثبت نام قبولی علمی نهایی در دانشگاه ها مشروط به اخذ تعهد در قالب فرم اعلام شده توسط سازمان سنجش است و قرار بر این است که  قبولی های مشروط در بازه زمانی ۲ تا ۱۱ مرداد نسبت به سپردن تعهد اقدام فرمایند، در کارنامه مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه قبولی های علمی تحت عنوان “قبول مشروط” اعلام گردیده است.

-  داوطلبانی که نتیجه نهایی آنان به عنوان “قبول مشروط” اعلام شده است در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام در کد رشته محل اعلام شده باید از روز شنبه مورخ ۲ مرداد ۹۵ تا دوشنبه مورخ ۴ مرداد ۹۵ فرم تعهد را مطالعه نموده و با رعایت کلیه مفاد آن را تکمیل و از طریق دورنگار به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ یا ۸۸۰۰۶۵۴۴ ارسال و اصل آن را نیز از طریق پست پیشتاز به نشانی دانشگاه واقع در تهران، پل نصر، دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون ارسال فرمایند و رسید آن را نیز نزد خود نگه دارند، یا به صورت حضوری به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه مراجعه نموده و فرم تکمیل شده یاد شده را تحویل و رسید دریافت نمایند. اگر داوطلبی پس از این تاریخ فرم تعهد پیوست را ارسال ننماید، به منزله انصراف وی از پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه قلمداد خواهد گردید.

تذکر: داوطلبانی که قبلا به صورت داوطلبانه اقدام به سپردن تعهد به دانشگاه نموده اند نیز ملزم به ارائه فرم تعهد پیوست، که توسط سازمان سنجش اعلام شده و رعایت مندرجات آن، خواهند بود.

- آن دسته از داوطلبان “قبول مشروط” که مایل به پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه نمی باشند، ضرورت دارد به منظور فراهم کردن امکان پذیرش داوطلبان ذخیره انصراف مکتوب خود را تا تاریخ ۴ مرداد ۹۵ از طریق دور نگار به شماره ۸۲۸۸۳۰۲۵ به این دانشگاه ارسال فرمایند.

- احراز تمامی شرایط و ضوابط و توضیحات یاد شده در دفترچه شماره ۱ و ۲ آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش از قبیل شرایط استفاده از سهمیه ها، تطابق رشته تحصیلی کارشناسی ارشد با رشته امتحانی داوطلب، حداکثر مهلت فارغ التحصیلی دانشجویان تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ و مندرجات اطلاعیه ثبت نامی این دانشگاه برای داوطلبان الزامی خواهد بود و اگر داوطلبی حائز شرایط و ضوابط الزامی نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و مدارک خوداظهاری و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد (از قبیل گواهی معدل و دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و محل اخذ مدارک و سهمیه ثبت نامی و . . . ) مسئول عواقب آن خواهد بود و در صورت قبولی در هر مرحله ای از تحصیل که باشد به تحصیل وی خاتمه داده خواهد شد.

- درکارنامه داوطلبان، نمره کل آزمون کتبی اختصاصی دانشگاه تربیت مدرس، نمره کل آزمون شفاهی و نمره نهایی هر داوطلب بر مبنای ۱۰۰ مندرج می باشد. در رشته هایی که داوطلب در هر دو آزمون کتبی اختصاصی و آزمون شفاهی شرکت نموده است، نمره نهایی بر مبنای ضریب وزنی ۳۰ درصد نمره آزمون کتبی اختصاصی و ۷۰ درصد نمره آزمون شفاهی محاسبه و اعلام شده است؛ ولی در رشته هایی که آزمون شفاهی برگزار شده است، نمره نهایی بر مبنای ضریب وزنی ۱۰۰ درصد نمره آزمون شفاهی اعلام شده است.

- داوطلبانی که نتیجه نهایی آنان به عنوان “عدم قبولی” اعلام شده است، حائز شرایط پذیرش نبوده اند. اما چنان چه ظرفیت پذیرش در کد رشته محل این داوطلبان تکمیل نگردد و دانشگاه مایل به پذیرش افراد جایگزین از بین افراد ذخیره باشد؛ مراتب از طریق انتشار اطلاعیه  در مورخ۱۰ مرداد ۹۵ اعلام و داوطلبان حائز شرایطی که نتیجه نهایی کارنامه آنان هم اکنون در وضعیت “عدم قبولی” است به عنوان “قبولی مشروط ذخیره” اعلام و پذیرش خواهد گردید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...