اعلام نتایج دکتری تخصصی پیام نور ۹۵

اعلام نتایج دکتری تخصصی پیام نور ۹۵

نتایج دکتری ۹۵دانشگاه پیام نور اعلام می گردد.

رئیس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: زمان اعلام نتایج و جزئیات پذیرش دوره دکتری دانشگاه پیام نور تا دوم مرداد ماه منتشر می گردد.

محمدعلی ابراهیمی به زمان‌بندی سازمان سنجش آموزش کشور برای اعلام نتایج ارزیابی تخصصی داوطلبان دکتری توسط دانشگاه‌ها اشاره نمود و افزود: بر اساس برنامه زمانی که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است، دانشگاه‌ها موظف می باشند از دوم مردادماه با داوطلبانی که پذیرفته شده‌اند تماس حاصل نموده، تا داوطلبان در صورت تمایل در بازه زمانی دوم تا یازدهم مردادماه برای سپردن تعهد به دانشگاه یاد شده مراجعه فرمایند.

همچنین از دوازدهم یا سیزدهم مردادماه دانشگاه‌ها خواهند توانست اسامی داوطلبانی که پذیرفته شده‌اند را در سایت وزارت علوم ثبت نمایند و اگر داوطلبی به چند دانشگاه تعهد داده باشد در اولین دانشگاهی که مشخصات داوطلب را در سایت وزارت علوم درج نموده باشد پذیرفته خواهد گردید.

رئیس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور در رابطه با نحوه اطلاع‌رسانی به داوطلبانی که در این دانشگاه پذیرفته شده‌اند اذعان نمود: دانشگاه پیام نور از طریق تماس تلفنی به داوطلبان اطلاع خواهد داد که در این دانشگاه پذیرفته شده و باید برای سپردن تعهد به دانشگاه پیام نور مراجعه نمایند.

ابراهیمی در خاتمه سخنانش اضافه نمود: حدود ۲۳۰۰ داوطلب برای انجام ارزیابی تخصصی به دانشگاه پیام نور مراجعه نموده اند و ظرفیت پذیرش دکتری در دانشگاه پیام نور بالغ بر ۳۰۰ نفر می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...