انتشار نتایج پذیرش دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه صنعتی شیراز

انتشار نتایج پذیرش دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه صنعتی شیراز

نتایج پذیرش دوره دکتری سال ۹۵ دانشگاه صنعتی شیراز اعلام گردید.

دانشگاه صنعتی شیراز اسامی پذیرفته‌شدگان مشروط دوره دکتری تخصصی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ این دانشگاه را منتشر نمود.

* مکان مراجعه پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه صنعتی شیراز: شیراز- بلوار مدرس- کیلومتر ۴ -دانشگاه صنعتی شیراز – اداره آموزش دانشگاه

* زمان مراجعه پذیرفته شدگان دکتری ۹۵ دانشگاه صنعتی شیراز: از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ تاریخ درج شده در جدول اسامی پذیرفته شدگان

** مدارک لازم پذیرش دکتری تخصصی سال۹۵ دانشگاه صنعتی شیراز:

- فرم خام تعهد که توسط شخص داوطلب در حضور کارشناسان اداره آموزش دانشگاه تکمیل خواهد شد.

- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) و اصل مدرک کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ترتیب در آن معدل دوره کارشناسی (لیسانس) و کارشناسی ارشد درج شده باشد و یک برگ فتوکپی آن، اصل مدرک کاردانی برای دانش آموختگان دوره کارشناسی ناپیوسته و یک برگ فتوکپی آن.

* تبصره ۱: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) خود نمی باشند، ضرورت دارد که اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) را ارائه فرمایند.

* تبصره ۲: چنانچه در مدارک مقاطع قبلی داوطلب، معدل درج نشده باشد ارائه گواهی معدل از دانشگاه مقطع قبلی الزامی خواهد بود.

* تبصره ۳: پذیرفته شدگانی که تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل می گردند، به عبارت دیگر در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون دانشجو بوده اند، ضرورت دارد که معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس(۰) تا (۲۰) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد در فرم مخصوص مندرج و پس از تایید مسئول مربوطه در زمان حضور ارائه شود.

- اصل شناسنامه و کارت ملی و یک سری فتوکپی از تمام صفحات آنها.

- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند “مقررات وظیفه عمومی” درج شده در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری  (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۵ مشخص نموده باشد. (برای برادران)

- تمامی داوطلبانی که در زمان ثبت نام بند مربوط به استفاده از سهمیه مربی را علامت گذاری نموده اند و با استفاده از این امتیاز در ردیف معرفی شدگان قرار گرفته اند، ضرورت دارد مدرکی را که بیان کننده مربی “رسمی-قطعی” و یا “رسمی-آزمایشی” دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم باشند را ارائه نموده و گزینش آنها هم بایستی مطابق ضوابط مربوط (شیوه نامه و دفترچه آزمون) صورت بپذیرد.

- تذکر ۱: تمامی داوطلبان واجد شرایط علمی که دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی ارشد می باشند، الزام دارد نهایت تا تاریخ ۹۵/۰۶/۳۱ دانش آموخته گردند.

- تذکر ۲: عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از پذیرش قلمداد خواهد شد و داوطلب با اولویت های بعدی جهت پذیرش دعوت به عمل خواهد آمد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...