اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

نتایج آزمون استخدامی سازمان سنجش قبل از شروع آزمون فراگیر اعلام خواهد شد.

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تاخیر نتایج این آزمون اظهار نمود: جای هیچ نگرانی وجود ندارد و این نتایج قبل از شروع آزمون فراگیر سوم اعلام خواهد گردید.

حسین توکلی، مشاور رییس سازمان سنجش، در خصوص اعلام نتایج آزمون فراگیر دوم سازمان سنجش که با حدود دو ماه تاخیر همراه بوده است اظهار داشت: این آزمون، روز ۲۱ اسفند ماه ۹۴ برگزار گردیده است که البته کارهای اجرایی آن به اتمام رسیده است و نتیجه آن برای دستگاه‎‌های ذیربط نیز فرستاده شده است تا گزینش و مصاحبه‌ها صورت بپذیرد اما تاخیر زیادی در اعلام نتایج آن مشاهده شده است.

وی اضافه کرد: لیست نهایی تایید شدگان آزمون طی چند روز گذشته در اختیار سازمان سنجش قرار گرفته است و این سازمان اسامی را برای سازمان هایی که تصمیم گیری نهایی در این مورد را انجام می‌دهند ارسال نموده است، شایان ذکر است که سازمان سنجش دو ساعت پس از آنکه این مراجع اسامی را اعلام نمودند، نتیجه نهایی و تایید شدگان را منتشر خواهد نمود.

مشاور رئیس سازمان سنجش تصریح نمود: در رابطه با تاخیر نتایج این آزمون جای هیچ نگرانی وجود ندارد و این نتایج قبل از شروع آزمون فراگیر سوم اعلام خواهد گردید.

توکلی در خاتمه از برگزاری دو آزمون دیگر خبر داد و بیان کرد: ثبت نام آزمون دستگاه‌های اجرایی که ۶۸ مجموعه از مجموعه‌های دانشگاه علوم پزشکی را شامل خواهد شد، از ۲۸ تیر ماه آغاز و تا سوم مرداد ماه ادامه خواهد یافت، ثبت‌نام آزمون دوم استخدامی هم از ۳۱ تیرماه آغاز و تا ۶مردادماه به طول خواهد انجامید، هر دو آزمون مذکور نیز در روز ۱۹ شهریور ماه برگزار خواهند شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...