زمان اعلام نتایج بیست و یکمین المپیاد علمی سال 1395 کشور

زمان اعلام نتایج بیست و یکمین المپیاد علمی سال 1395 کشور

زمان انتشار نتایج بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی سال۹۵ اعلام گردید.

دبیر المپیاد علمی دانشجویی کشور به تسهیلاتی که به برگزیدگان المپیاد داده می شود اشاره نمود و افزود: المپیاد در سه رشته به صورت بین المللی برگزار خواهد شد.

احسان جمالی در رابطه با بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در دانشگاه تربیت مدرس اظهار نمود: بیست و یکمین دوره المپیاد در روزهای ۳۰ و ۳۱ تیرماه در ۲۰ گروه و ۲۰ رشته با حضور ۹۵۵ داوطلب برگزار گردید.

در این آزمون ۹۵۵ نفر شرکت داشته اند که تعداد ۳۱۰ نفر از طریق آزمون کارشناسی ارشد و بقیه افراد از طریق آزمون های نیمه متمرکز از قطب های ۸ گانه دانشگاهی در این دوره شرکت نموده اند.

جمالی خاطرنشان نمود: نتایج نهایی در ۱۷ رشته از طریق سایت سازمان سنجش شهریورماه جاری اعلام خواهد شد، همچنین نتایج ۳ رشته ریاضی، شیمی و آمار در اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد.

وی یادآور شد: برای ۳ رشته ریاضی، شیمی و آمار المپیاد بین المللی برگزار می گردد که برگزیدگان این سه رشته با داوطلبان از ۱۲ کشور از جمله روسیه، هند، لهستان و چندین کشور دیگر با هم به رقابت خواهند پرداخت، المپیاد بین المللی علمی دانشجویی در رشته های ریاضی، شیمی و آمار در روزهای ۱۷ تا ۲۱ مردادماه برگزار خواهد شد و ممکن است تعداد کشورهای بیشتری در این دوره شرکت نمایند.

دبیر المپیاد علمی دانشجویی کشور به تسهیلاتی که به برگزیدگان در المپیاد اختصاص داده می شود اشاره نمود و افزود: نفرات برتر این المپیاد دو تسهیلات از وزارت علوم و بنیاد ملی نخبگان دریافت می دارند.

تسهیلاتی که از طریق وزارت علوم به آنها اختصاص می یابد، امکان ادامه تحصیل بدون آزمون ۱۵ نفر اول هر رشته در مقطع کارشناسی ارشد خواهد بود، همچنین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان نیز شامل امتیازات فرهنگی، علمی و معافیت نظام وظیفه برای پسران خواهد بود، این افراد تحت پوشش بنیاد در آمده و از امکانات ادامه تحصیل در بنیاد برخوردار می گردند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...