آغاز زمان اعلام نتایج دوره دکتری تخصصی دانشگاه‌ها به سازمان سنجش

آغاز زمان اعلام نتایج دوره دکتری تخصصی دانشگاه‌ها به سازمان سنجش

زمان اعلام نتایج مقطع دکتری دانشگاه ها به سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده است.

دانشگاه‌های کشور از شنبه مورخ دوم مرداد ماه تا یازدهم مرداد فرصت خواهند داشت تا اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه دکتری را برای تائید نهایی به سازمان سنجش اعلام نمایند.

پذیرش داوطلبان دکتری در سال ۹۵ به این شکل بوده است که بخش اعظم پذیرش در اختیار دانشگاه‌ها قرار گرفته و دانشگاه‌ها پس از انجام مصاحبه‌ها و بررسی و ارزیابی سوابق علمی داوطلبین برطبق برنامه زمانی از ۲۰ تیر به داوطلبان پذیرفته شده اطلاع‌رسانی نموده و از آنها تعهد گرفته‌اند و از امروز شنبه دوم مردادماه تا یازدهم مرداد باید افرادی که متعهد شده اند را به سازمان سنجش معرفی نموده تا این سازمان به تدریج این افراد را تأیید نماید.

بر این اساس برخی دانشگاه‌ها اسامی پذیرفته‌شدگان را بر روی سایت‌های خود قرار داده‌اند و دانشگاه تهران نیز این کار را در برخی پردیس‌ها و دانشکده‌ها صورت داده است.

دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام نموده است: با توجه به این که بر اساس دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور، تکمیل و ارائه فرم تعهد از سوی پذیرفته شدگان الزامی می باشد و با توجه به این که بازه زمانی مورد نظر در دانشگاه تهران از دوم مرداد تا پنجم مرداد می باشد پذیرفته‌شدگان باید سریع‌تر فرم تعهد خود را به دانشگاه تحویل نمایند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز اعلام نموده است، نتایج نهایی پذیرش داوطلبان دانشگاه به تفکیک پذیرش قطعی،‌ پذیرش ذخیره و عدم پذیرش برای هر رشته گرایش، محل‌های دعوت شده به مصاحبه داوطلبان مشخص گردیده است.

داوطلبان گرامی در شرایط پذیرش قطعی بایستی در بازه زمانی شنبه دوم مرداد تا یکشنبه سوم مرداد به دانشکده مربوطه مراجعه نموده و فرم تعهد نهایی را تحویل نمایند.

توجه نمایید که عدم تکمیل فرم تعهدنامه به منزله انصراف از پذیرش تلقی خواهد شد و چنانچه داوطلبی به صورت ذخیره پذیرش شده است وضعیت وی پس از اخذ تعهد و ثبت‌نام اولیه پذیرفته‌شدگان قطعی مشخص و نهایی خواهد شد.

بنابراین این داوطلبان در صورت عدم مراجعه هر یک از پذیرفته‌شدگان قطعی آن رشته گرایش محل و به ترتیب اولویت برای اخذ تعهد و ثبت‌نام اولیه از پنجم مردادماه تا یازدهم مردادماه فراخوانده خواهند شد.

ثبت نام اولیه و اخذ تعهد از داوطلبان پذیرش ذخیره دکتری 95 که پذیرش آنها قطعی شده است در تاریخ شنبه ۲۳ مرداد تا یکشنبه ۲۴ مرداد صورت می پذیرد.

همچنین متذکر می گردد که دانشجویان کارشناسی ارشد باید تا ۳۱ شهریورماه دانش آموخته شوند.

دانشگاه شهید بهشتی نیز اعلام نموده است: با توجه به این که تعدادی از داوطلبان آزمون دکتری ۹۵ در بیش از یک رشته و دانشگاه به طور مشروط پذیرفته شده‌اند و با سپردن تعهد در یکی از رشته‌های یاد شده، پذیرش نهایی آنها صورت می پذیرد لذا پس از بازه زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور یعنی از دوم تا یازدهم مردادماه، وضعیت سایر داوطلبان دارای شرایط پذیرش، بررسی و افراد واجد شرایطی که اسامی آنها به عنوان ذخیره در پیوست آمده است بر اساس ضوابط و ظرفیت، جایگزین و به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام خواهند شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...