راه اندازی رشته روابط عمومی در دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی

راه اندازی رشته روابط عمومی در دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی

در دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی رشته روابط عمومی تأسیس می‌شود.

آقای ناصر فخاری ریاست مرکز علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی اظهار داشت: با هدف تحقق روابط عمومی اخلاق‌محور و منطبق با شاخصه‌های سواد رسانه‌ای این دانشگاه، پذیرش دانشجو در دوره کاردانی و کارشناسی روابط عمومی را در دستور کار خود جای داده است.

وی به اینکه مبارزه با فساد ملزم به استفاده از ظرفیت های رسانه‌های جمعی می باشد اشاره نمود و افزود : دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی قصد خواهد داشت با ارائه تعریفی جدید از روابط عمومی در راستای تحقق گفتمان مقام معظم رهبری در حوزه ارتباطات و علم روابط عمومی گامی نو بردارد.

ایشان همچنین با بیان اینکه در حال حاضر بعضی از روابط عمومی ها تبدیل به ابزاری برای پنهان کردن و تحریف واقعیات شده‌اند، عنوان کرد: به نظر می‌رسد بعضی از مدیران روابط عمومی از مسیر انقلابی خود خارج شده‌اند و لازم می باشد که شاهد تحولی جدی طبق گفتمان انقلاب اسلامی در رشته روابط عمومی باشیم.

ریاست مرکز علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی از برگزاری اولین جلسه گروه علمی ـ تخصصی روابط عمومی خبر داده و تأکید داشت: با توجه به اینکه سطح استادان این دانشگاه بالاتر از استانداردهای موجود می باشد، تمامی نخبگان، اساتید و مدیرانی که معتقد هستند توانایی مشارکت در بومی‌سازی علم روابط عمومی و کارآفرینی منطبق با ارزش های اسلامی در رشته روابط عمومی را خواهند داشت، می‌توانند رزومه‌های خود را از طریق آدرس داده شدهgofteman.ac@gmail.com  برای دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی ارسال نمایند.

گفتنی است دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی از سال های قبل تا‌ هم اکنون در رشته‌های علوم سیاسی و مدیریت فرهنگی دانشجو پذیرش می کند.

لازم به ذکر خواهد بود در نشستی که با حضور وزیر ارشاد و معاون مطبوعاتی برگزار گردید، در راستای تحقق شفافیت در دستگاه های دولتی، آقای علی جنتی خواستار مشارکت روابط عمومی ها در اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات شدند.

در خاتمه باید گفت که در این نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد : قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از مترقی‌ترین قوانین در کشور می باشد چرا که رابطه مردم و وزارت‌خانه‌ها را تغییر می دهد و همینطور معاونت مطبوعاتی وزیر ارشاد نیز با تأکید بر این مسئله که شفافیت راه مبنایی مبارزه با فساد خواهد بود، اذعان کرد: یکی از شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور نیز احیای همین قانون است که محقق گردیده است.

ولی در عمل آنچه که شاهد آن خواهیم بود محرمانه‌های دولتی می باشند که یکی پس از دیگری رو خواهند شد، از محرمانه بودن قراردادهای نفتی تا محرمانه بودن بعضی از اسناد برجام حتی محرمانه‌ای همچون گزارش آلودگی هوا به سران قوا.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...