اشتغال نیمی از فارغ التحصیلان جهاد دانشگاهی

اشتغال نیمی از فارغ التحصیلان جهاد دانشگاهی

نیمی از فارغ التحصیلان جهاد دانشگاهی شاغل می باشند.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی با اعلام این خبر اظهار نمود: 47 درصد از فارغ التحصیلان موسسه آموزش عالی علمی کاربردی به کار مشغول هستند.

دکتر عبدالرضا مجدالدین، رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیان نمود: دو نوع آموزش در جهاد دانشگاهی مطرح است، یکی آموزش های نظری و دیگری آموزش های مهارتی است که  بدون آن ها نمی‌توان وضعیت آموزش عالی را بررسی نمود.

ایشان در رابطه با مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اظهار داشت: 47 مرکز علمی کاربردی وجود دارد که در حال حاضر 43 مرکز آن فعال می باشند، همچنین سه مرکز در حال تعدیل شدن می باشد که به طور کلی 40 مرکز فعال مشغول به فعالیت می باشند.

دکتر عبدالرضا مجدالدین در رابطه با اسامی قبول شدگان مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی و تعداد نفراتی که به بازار کار راه یافته اند، موکدا بیان نمود: 57 درصد اسامی قبول شدگان در سال 93 جذب مراکز ما شده اند و حدود 3660 مدرس با ما همکاری می نمایند که 66 نفر آن ها به عنوان هیات علمی دانشگاه‌ها به فعالیت مشغول هستند.

گفتنی است که از تعداد کل پذیرفته شدگان مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، 9500 نفر در مقطع کارشناسی و 10500 نفر در مقطع کاردانی به تحصیل مشغول هستند و کل دانش آموختگان جهاد دانشگاهی تا بهمن سال گذشته، 82 هزار نفر بوده‌اند که در حال حاضر نیز46 هزار نفر دانشجوی مشغول به تحصیل داریم.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در رابطه با نتایج بدست آمده از تعداد فارغ التحصیلان موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، یادآور شد: 47 درصد از فارغ التحصیلان مستقیما از سال 77 تا 82 به کار مشغول شده اند  و 28 درصد بیکارند و 18 درصد به تحصیل مشغول می باشند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...