انتشار جزئیات پذیرش رشته‌های با آزمون و بدون آزمون ۹۵ دانشگاه آزاد

انتشار جزئیات پذیرش رشته‌های با آزمون و بدون آزمون ۹۵ دانشگاه آزاد

جزئیات پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۵ اعلام شد.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اعلام این خبر افزود: تمامی پذیرش های رشته های با آزمون این دانشگاه در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای از طریق آزمون سراسری صورت خواهد پذیرفت.

مجتبی علوی فاضل در رابطه با نحوه پذیرش دانشجویان در مقاطع کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد اذعان نمود: داوطلبان بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون از طریق سازمان سنجش خواهند توانست به سامانه مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نموده و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

وی یادآور شد: داوطلبان متقاضی پذیرش در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد نیز می توانند از نیمه دوم مردادماه به سایت مرکز آزمون این دانشگاه مراجعه نموده و نسبت به انتخاب کدرشته محل خود اقدام نمایند.

علوی فاضل بیان داشت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد، همچنین آزمون برخی از رشته های کارشناسی ارشد این دانشگاه به صورت تشریحی برگزار شده است که تصحیح این اوراق باعث شده تا زمان اعلام نتایج کمی طولانی ترگردد.

مراحل بررسی سوابق و استعلام مدارک رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه برای دانشجویان استعداد برتر نیز در حال انجام می باشد و نتایج پذیرش در این دوره ها نیز نیمه دوم شهریورماه اعلام می گردد.

همچنین اعلام نتایج پذیرش در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد زمان بر نیست، چراکه متقاضیان بلافاصله پس از ثبت نام در رشته محل های بدون آزمون این دانشگاه می توانند از مدارک ثبت نامی خود پرینت تهیه نموده و به واحد انتخابی خود برای ثبت نام مراجعه نمایند.

علوی فاضل ادامه داد: نتایج کتبی دوره های دکترای تخصصی این دانشگاه نیز اعلام شده است و مصاحبه ها در حال انجام می باشد که تا ۲۱ مردادماه مصاحبه ها به پایان خواهد رسید، مصاحبه پذیرش دانشجویان در دوره های دکترای پژوهش محور این دانشگاه نیز در حال انجام می باشد و پس از بررسی مستندات و سوابق علمی افراد، نتیجه نهایی پذیرش نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد گردید.

علوی فاضل موکدا بیان داشت: داوطلبان دوره های با آزمون و بدون آزمون مقاطع کارشناسی ارشد این دانشگاه مجاز می باشند ۱۰۰ کد رشته محل را انتخاب نمایند، داوطلبان دوره های با آزمون مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه ای این دانشگاه نیز می توانند ۲۰ کد رشته محل را انتخاب نمایند و در مقاطع کارشناسی و کاردانی بدون آزمون نیز داوطلبان می توانند یک کد رشته محل را انتخاب نمایند.

علوی فاضل تاکید نمود: داوطلبان می توانند چند انتخاب رشته داشته باشند که مرکز آزمون این دانشگاه آخرین انتخاب رشته داوطلبان را ملاک نظر قرار می دهد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...