انتشار کلید اولیه آزمون دکتری تخصصی پزشکی سال ۹۵

انتشار کلید اولیه آزمون دکتری تخصصی پزشکی سال ۹۵

کلید اولیه آزمون دوره کتری تخصصی پزشکی ۹۵ منتشر گردید.

کلید اولیه آزمون دکتری تخصصی پزشکی انتشار یافت و داوطلبان خواهند توانست اعتراضات خود به سوالات آزمون را تا تاریخ ۱۱ مردادماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال نمایند.

آزمون کتبی ورودی رشته های دکتری تخصصی (Ph.D) در ۵۹ رشته علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، ۲ رشته دندانپزشکی و ۱۱ رشته مجموعه داروسازی پنجشنبه ۷ مرداد برگزار گردید.

شایان ذکر است که در این آزمون ۷ هزار و ۱۰۰ داوطلب شرکت داشته اند که از این تعداد ۴ هزار و ۶۵۰ نفر زن و حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر مرد بوده اند.

همچنین کلید اولیه آزمون هم اکنون در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir به همراه فرم درخواست بررسی سوالات قرار داده شده است و داوطلبان می‌توانند اعتراضات خود به سوالات آزمون را تا تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ از طریق این سایت ارسال نمایند.

کلید نهایی آزمون در تاریخ ۱۶ مرداد منتشر خواهد شد و داوطلبان حائز شرایط از تاریخ ۲۱ تا ۲۳ مردادماه خواهند توانست نسبت به انتخاب رشته محل اقدام نمایند.

همچنین آزمون مرحله دوم (مصاحبه) در ۱۰ منطقه آمایشی (دانشگاه‌های علوم پزشکی) برگزار خواهد گردید.

داوطلبان باستی بر طبق علاقه و تمایل خود نسبت به انتخاب دانشگاه‌های پذیرنده در رشته امتحانی اقدام نمایند و مرکز سنجش آموزش پزشکی داوطلبان را با توجه به نمره و رتبه آزمون مرحله اول (کتبی)، حداکثر به سه منطقه آمایشی جهت انجام مصاحبه معرفی خواهد نمود.

لازم به ذکر است که آزمون مصاحبه دکتری تخصصی وزارت بهداشت به صورت ساختارمند و در قالب چند ایستگاه مجزا از تاریخ ۳۱ مرداد  تا ۱۷ شهریور ماه ۹۵ در ۱۰ منطقه آمایشی برگزار می گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...