اعلام عدم تغییر ظرفیت پذیرش دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه فردوسی

اعلام عدم تغییر ظرفیت پذیرش دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه فردوسی

ظرفیت پذیرش دوره دکتری سال ۹۵ دانشگاه فردوسی مشهد تغییر نخواهد نمود.

معاون آموزشی دانشگاه فردوسی در این رابطه اذعان نمود: نظر به این که هنوز در مرحله‌ اخذ تعهد از پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۵ می باشیم نمی‌توان قطعی بیان نمود، اما برنامه دانشگاه مبنی بر جذب دانشجوی دکتری به تعداد سال گذشته بوده است.

دکتر محمدرضا هاشمی به تعداد داوطلبین پذیرفته‌شده در آزمون دکتری دانشگاه فردوسی اشاره نمود و افزود: تاکنون نام حدود ۵۵۰ داوطلب از نظر گروه‌ها نهایی شده‌ است، البته این تعداد پس از بارگذاری تعهد حضور و ثبت نام در دانشگاه فردوسی قطعی می گردد و امکان دارد بعضی از افراد در دانشگاه دیگری نیز پذیرفته شده و یا در دانشگاه فردوسی در نوبت دوم پذیرفته شده باشند اما در دانشگاه دیگر به صورت روزانه پذیرفته گردند، البته باید به این تعداد ۶۰ نفر پذیرفته شده استعدادهای درخشان (بدون کنکور) را نیز اضافه نمود.

معاون آموزشی دانشگاه فردوسی صراحتا بیان نمود: نگاهی به وبگاه‌های دانشگاه‌های مختلف و نحوه اعلام پذیرفته‌شدگان، گویای تفاوت ماهیت در نحوه اعلام اسامی در این دانشگاه با سایر دانشگاه‌هاست.

هاشمی در خصوص پذیرش دانشجو در مقاطع و گرایش‌های جدید در مقطع دکتری تخصصی در این دانشگاه بیان کرد: امسال در تعدادی از رشته‌ها از جمله «تاریخ و تمدن ملل اسلامی» و «آب‌های زیرزمینی» با تخصص مدلینگ-بورسیه اعزام به خارج دانشجو جذب گردیده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...