اعلام آخرین مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری دانشگاه آزاد

آخرین مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

ثبت نام آزمون اختصاصی پذیرش واحدهای بین الملل و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی ۱۶ مردادماه به اتمام می رسد.

دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری واحد الکترونیکی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۶ از طریق آزمون اختصاصی نسبت به پذیرش دانشجو در واحدهای بین‌المللی و برون مرزی اقدام می‌نماید و علاقمندان به شرکت در این دوره ها که با همکاری دفاتر روسیه و ایتالیا برگزار می‌گردد، خواهند توانست با ثبت نام و انتخاب دوره تحصیلی خود به صورت مجازی ثبت نام کرده و بدون نیاز به مراجعه به واحدهای برون مرزی از طریق واحد الکترونیکی دوره تحصیلی خود را طی نمایند.
شایان ذکر است که مهلت ثبت نام این آزمون تا پایان روز شنبه ۱۶ مردادماه و زمان برگزاری آزمون در روز ۲۲ مرداد ماه جاری می باشد. همچنین زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان حداکثر ۳ تا ۴ روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می پذیرد.

لذا داوطلبان الزام دارند به سایت http://www.azmoon.org مراجعه نموده و ضمن مطالعه دقیق موارد پس از اطلاع از رشته محل‌های ارائه شده، نسبت به تهیه کارت اعتباری و ثبت‌نام در این آزمون اقدام فر مایند.
ایرانیان خارج از کشور و فارسی زبانانی که علاقمند به تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته‌های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی باشند خواهند توانست بدون آزمون و با ثبت نام رایگان در سامانه www.intl.iau.irتا ۱۶ مرداد ثبت نام نمایند.
به گزارش روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون اختصاصی دانشگاه آزاد، هفته اول مهرماه از طریق مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...