اعلام ظرفیت پذیرش دستیاری پزشکی

اعلام ظرفیت پذیرش دستیاری پزشکی

ظرفیت پذیرش دستیاری پزشکی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ اعلام شد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی به انتشار دفترچه انتخاب رشته آزمون دستیاری اشاره نمود و اذعان داشت: سوابق تحصیلی برای بیش از ۹۰ درصد داوطلبان تنها در حد ۲ نمره می باشد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی ادامه داد: ۶ هزار و ۷۹۰ نفر از میان داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی مجاز به انتخاب رشته می باشند و می توانند از امروز دفترچه انتخاب رشته را از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی دریافت نمایند.

شایان ذکر است که دفترچه انتخاب رشته چهل و سومین آزمون دستیاری پزشکی امروز بر روی سایت مرکز سنجش منتشر خواهد شد و داوطلبان قادر خواهند بود با مطالعه آن از میزان ظرفیت دانشگاه ها و چگونگی انتخاب رشته اطلاع حاصل نمایند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت خاطرنشان نمود: ظرفیت پذیرش در چهل و سومین دوره پذیرش دستیاری پزشکی ۳ هزار و ۳۰۰ نفر است.

همچنین به میزان تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون دستیاری اشاره نمود و گفت: سوابق تحصیلی در همه آزمون ها مانند آزمون دکتری، کارشناسی ارشد و سایر آزمون های کشوری موثر است، در مورد آزمون دستیاری نیز این موضوع از دو سال پیش اطلاع رسانی شده بود که امسال نیز این تاثیر به صورت مثبت اعمال خواهد شد.

وی یادآور شد: با توجه به بررسی هایی که از سوی مرکز سنجش صورت پذیرفته است تنها بر روی کمتر از ۸۰۰ نفر تاثیر مثبت دارد و در حدود بیش از ۹۰ درصد داوطلبان حداکثر نمره ای که بر نمره آنها اثر می گذارد ۲ نمره است. بنابراین داوطلبان از بابت تغییرات نمرات خود نباید نگرانی داشته باشند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...