اعلام جزئیات آزمون دوره کاردانی به کارشناسی سال 95

اعلام جزئیات آزمون دوره کاردانی به کارشناسی سال 95

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی سال 95 اعلام گردید.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی 95 را اعلام نمود.

حسین توکلی مشاور اذعان داشت: از 13 هزار و 237 داوطلب متقاضی رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی سال 95، 5 هزار و 325 نفر زن و 7 هزار و 912 نفر مرد می باشند.

همچنین از تعداد 89 هزار و 581 داوطلب متقاضی رشته های با آزمون کاردانی به کارشناسی تعداد 36 هزار و 213 نفر زن و 53 هزار و 367 نفر مرد می باشند.

توکلی ادامه داد: برگ راهنما برای داوطلبان تمام رشته‌ها و کارت شرکت در جلسه تنها برای داوطلبان متقاضی رشته‌های با آزمون از روز سه شنبه 19 مرداد 95 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده خواهد شد.

وی خاطرنشان نمود: متقاضیان شرکت در آزمون می توانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل شماره پرونده، کد رهگیری، نام و نام خانوادگی، سال تولد و کد ملی نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام نمایند

توکلی بر اینکه برای شرکت در آزمون، همراه داشتن کارت و همچنین اصل کارت ملی، اصل شناسنامه و ارائه آن الزامی است تاکید نمود و اظهار کرد: براساس برنامه زمانی از پیش تعیین شده آزمون کاردانی به کارشناسی در صبح روز جمعه 22 مرداد در 73 شهرستان مختلف برگزار خواهد شد ، همچنین با توجه به فرآیند برگزاری آزمون که راس ساعت 7:30 دقیقه صبح آغاز می گردد، درب های ورود به حوزه های امتحانی راس ساعت 7 صبح بسته و از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درها به محوطه و سالن های امتحانی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

متذکر می گردد که داوطلبان شرکت کننده در این آزمون بایستی از آوردن وسایل اضافی مانند کیف دستی، ساک، تلفن همراه، پیجر، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، حتی به صورت خاموش، ماشین حساب ( به جز ماشین حساب هایی با مارک مشخص شده در اطلاعیه توزیع کارت ) هر گونه نوت، یادداشت و وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیدا خودداری نمایند.

پر واضح است همراه داشتن هر یک از این وسایل به عنوان تقلب و تخلف محسوب شده و با داوطلبان مربوطه بر طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری که بخشی از آن در اطلاعیه توزیع کارت آمده رفتار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص تاریخ، نحوه و محل رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش در این زمینه در روز یکشنبه 10 مرداد 95 بر روی سایت قرار گرفته است و در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 11 مرداد منتشر گردیده است.

شایان ذکر است که در آزمون کاردانی نظام جدید از تعداد 48 هزار و 145 داوطلب متقاضی رشته های بدون آزمون تعداد 15 هزار و 421 نفر زن و 32 هزار و 724 نفر مرد می باشند و از تعداد 171 هزار و 491 داوطلب متقاضی در رشته های با آزمون تعداد 74 هزار و 95 نفر زن و 97 هزارو 396 نفر مرد می باشند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...