اعلام زمان آزمون استخدامی دانشگاه های کشور

اعلام زمان آزمون استخدامی دانشگاه های کشور

زمان آزمون استخدامی دانشگاه ها منتشر گردید.

معاون اداری و مالی وزارت علوم در این خصوص اظهار داشت: طبق توافق صورت گرفته با سازمان مدیریت برای تامین نیروی انسانی دانشگاه‌های سراسر کشور آزمون استخدامی فراگیر در بهمن و یا اسفند ۹۵ برگزار خواهد شد.

محمد حسین امید در گردهمایی معاونین اداری و مالی دانشگاه های کشور در دانشگاه کردستان بیان نمود: سال گذشته سال خوبی برای دانشگاه‌های کشور نبود چراکه به دلیل مشکلات مالی دولت تخصیص اعتبارات دانشگاه ها بصورت کامل تحقق نیافت و همین امر باعث برزو مشکلاتی در این حوزه گردید.

ایشان یکی از برنامه‌های امسال وزارت علوم را افزایش تخصیص اعتبارات تجهیز و تامین دانشگاه‌ها عنوان نمود و اضافه کرد: امسال رشد حدود ۲۰۰ درصدی در حوزه تامین اعتبارات بخش تامین و تجهیز صورت پذیرفته چراکه نگاهمان این است که تعمیر، نگهداری و بهسازی بهتر از ساخت دوباره امکانات و تجهیزات می باشد.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ادامه داد: هر چند در سال ۹۵ اعتبار ویژه ای برای بخش پژوهش در نظر گرفته شده است اما تا امروز این اعتبار تحقق نیافته است.

امید با بیان اینکه از دو ماه پیش برای تدوین لایحه بودجه ۹۶ کارگروهی از جامعه دانشگاهی تشکیل شده است و امیدواریم تا قبل از پایان شهریور کار خود را نهایی کند، گفت: هر چند اعتبار ما در لایحه سال ۹۵ حدود هشت هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بود اما تنها ۲۵ درصد آن محقق شد و امیدواریم عددی که امسال در لایحه بودجه ۹۶ در نظرگرفته شده، محقق شود.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تصریح نمود: آزمون استخدامی فراگیر در آموزش عالی برگزار خواهد شد، اما بر طبق توافقی که با سازمان مدیریت صورت گرفته است برای تامین نیروی انسانی دانشگاه‌های سراسر کشور آزمون استخدامی فراگیر در بهمن و یا اسفند ماه امسال برگزار می‌شود.

شایان ذکر است که این توافق شامل دو بخش است که در بخش اول ۲ هزار نفر از افرادی که دارای نتیجه آزمون ادواری هستند در اولویت تبدیل وضعیت می باشند و بر طبق بخش دوم این توافق، دانشگاه‌ها برای پست‌های مختلف اعلام نیاز می‌نمایند و طبق آن آزمون هماهنگ کشوری از طریق سازمان سنجش برگزار خواهد شد.

همچنین این آزمون در بهمن یا اسفند ۹۵ در سراسر کشور برگزار می‌گردد و نتایج سه برابر ظرفیت آن در اردیبهشت ماه ۹۶ اعلام خواهد گردید.

 در این آزمون نیروهای قراردادی دانشگاه در اولویت جذب قرار خواهند داشت و باعث می‌شود که مشکل کمبود نیروی انسانی و کارشناس‌های مربوطه در دانشگاه‌ها مرتفع گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...