اعلام نتایج نهایی پذیرش میهمانی دانشجویان

اعلام نتایج نهایی پذیرش میهمانی دانشجویان

نتایج نهایی پذیرش مهمانی دانشجویان 15 مرداد اعلام خواهد شد.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: نتایج پذیرش میهمانی دانشجویان در سامانه این سازمان اعلام خواهد شد‌

ابوالحسن ریاضی معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در خصوص آخرین وضعیت از بررسی پرونده های درخواست مهمانی دانشجویان بیان داشت: تا 15 مرداد به تمام دانشگاه‌های کشور فرصت داده شده است که نتایج نهایی خود را اعلام نمایند.

وی ادامه داد: امید است این نتایج در پانزدهم ماه جاری از طریق سامانه سازمان امور دانشجویان در دسترس دانشجویان متقاضی این امر قرار داده شود.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان به تعداد افرادی که با درخواستشان موافقت شده اشاره نمود و افزود: از آنجا که برای بخشی از درخواست‌ها دانشگاه‌های مبدا و برای برخی دیگر دانشگاه‌های مقصد تصمیم گیری می نمایند، معمولا تا آمار را نبینیم نمی توان تعداد را اعلام نمود، ولی معمولا حدس پذیرش میهمانی پنج هزار دانشجو زده می شود‌

ریاضی تاکید نمود: هیچ درخواست انتقالی ثبت نشده است، چراکه شرایط نقل و انتقال بسیار سخت است و درخواست پذیرش دانشجویان تنها در موارد خاص و واجدالشرایط بودن صورت می پذیرد.

در نهایت خاطرنشان می گردد: ثبت نام متقاضیان میهمانی دانشجویان از یکم تا سی و یکم اردیبهشت 95 انجام گرفت و در این دوره صرفا ثبت میهمانی دانشجویان واجدالشرایط ممکن بوده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...