معرفی دانشگاه جامع علمی کاربردی

معرفی دانشگاه جامع علمی کاربردی

بدیهی است دانشگاه جامع علمی کاربردی یک دانشگاهی دولتی و وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد، که در حال حاضر  بیش از یک هزار مرکز آموزشی در رشته‌های مختلف مهارتی در سراسر کشور داراست.

مقاطع تحصیلی دانشگاه جامع شامل؛ مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

یکی از سرپرست های دانشگاه علمی کاربردی بر این‌که پذیرش دانشجو در این دانشگاه متوقف نخواهد شد اشاره کرد و گفت: به دنبال ایجاد مقطع دکترا در دانشگاه علمی کاربردی هستیم.

اداره مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از سازمان های زیرمجموعه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری می باشد و مدرک صادره آن مورد تایید وزارت علوم و قابل ترجمه  خواهد بود و دارای اعتبار بین المللی است، البته اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی به مرکزهای دانشگاهی آن نیز بر می گردد و واحدهایی همچون، دانشگاه بین المللی امام خمینی، دانشگاه صنعت عباس پور، دانشکده پست و مخابرات ایران، دانشکده صدا و سیما، دانشگاه مالک صنعتی اشتر و تعدادی مورد مشابه دیگر از اعتبار بالایی نسبت به سایر واحدها برخوردار می باشند.

قابل توجه می باشد که یکی از شرایط پذیرش دانشجو علمی کاربردی ، داشتن شرایط عمومی تحصیل در نظام آموزش عالی، یعنی دارندگان دیپلم کامل متوسطه می باشد که در رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، فنی و حرفه ای و کاردانش (منحصراً رشته رایانه ای) فارغ التحصیل شده باشند، که مشروط بر پاس نمودن دروس جبرانی ردیف های 1، 2 و 3 درج شده در جداول دروس پیش نیاز آیین نامه پذیرش در مراکز علمی کاربردی ، در این مراکز پذیرش می شوند.

در پی خبری دارندگان دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش (منحصراً رشته های انیمیشن، گرافیک، نقاشی، سینما ، نمایش، موسیقی ، پشتیبانی صحنه، صنایع دستی) به شرط پاس نمودن دروس جبرانی ردیف های 4 و 5 درج شده در جداول دروس پیش نیاز آیین نامه پذیرش در مراکز علمی کاربردی پذیرش می شوند.

همینطور دارندگان دیپلم مدارک تحصیلات متوسطه به شرط گذراندن کلیه دروس جبرانی ردیف های 1، 2، 3، 4 و 5 درج شده در جداول دروس پیش نیاز، در صورت  قبولی در آزمون ورودی و قبولی در مصاحبه پذیرش می شوند .

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...