اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان ذخیره دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه شاهرود

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان ذخیره دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه شاهرود

اسامی پذیرفته شدگان ذخیره دکتری ۹۵ دانشگاه شاهرود اعلام شد.

پذیرفته‌شدگان ذخیره مقطع دکتری سال ۱۳۹۵ دانشگاه صنعتی شاهرود می توانند در بازه زمانی ۲۳ لغایت ۲۷ مرداد ماه نسبت به تکمیل فرم تعهدنامه در این دانشگاه اقدام فرمایند.

نظر به اعلام مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود، تمامی پذیرفته شدگان ذخیره مشروط در آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ این دانشگاه که اسامی آنها اعلام شده است، باید از تاریخ۲۳ لغایت۲۷ مرداد ماه ۹۵با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر (فقط کارت ملی یا شناسنامه) از ساعت ۸:۰۰ صبح لغایت ۱۳:۳۰ روزهای یاد شده به دانشگاه صنعتی شاهرود (میدان هفت تیر – مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه) مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم تعهد و تحویل آن اقدام فرمایند.

** تذکرهای مهم:

- حضور شخص پذیرفته شده به منظور تکمیل و تحویل فرم تکمیل شده اخذ تعهد در تاریخ های اعلام شده الزامی می باشد و ارسال فرم تعهد از طریق دورنگار (فکس) و یا پست الکترونیکی به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود.

- فرم اخذ تعهد منحصراً باید توسط شخص داوطلب تکمیل گردد و در صورت تکمیل توسط هر شخص دیگری تخلف به حساب می آید و مطابق مقررات با فرد و یا افراد مربوطه برخورد خواهد شد. همچنین وکیل تام الاختیار داوطلب با همراه داشتن اصل وکالتنامه صادر شده توسط دفاتر اسناد رسمی کشور و نیز اصل شناسنامه یا کارت ملی مجاز می باشد صرفا نسبت به تحویل فرم تکمیل شده اخذ تعهد توسط داوطلب اقدام فرماید.

- چنانچه فرد پذیرفته شده مندرج در لیست اسامی (یا وکیل تام الاختیار وی با شرایط درج شده در بند ۲ این اطلاعیه) به هر علتی در تاریخ های ذکر شده جهت تحویل یا تکمیل فرم اخذ تعهد به دانشگاه صنعتی شاهرود مراجعه ننماید، از لیست پذیرفته شدگان نهایی (مشروط) حذف خواهد گردید و در این صورت شخص حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...