اعلام تغییر زمان برگزاری آزمون اختصاصی دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه آزاد

اعلام تغییر زمان برگزاری آزمون اختصاصی دکتری تخصصی ۹۵ دانشگاه آزاد

زمان برگزاری آزمون اختصاصی دوره دکتری سال۹۵ دانشگاه آزاد تغییر نموده است.

متذکر می گردد که برگزاری آزمون اختصاصی دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ ویژه واحدهای بین‌الملل و برون‌مرزی دانشگاه آزاد اسلامی یک هفته به تعویق افتاده است.

فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص جزئیات آزمون اختصاصی دکتری واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: مهلت ثبت نام این آزمون ها که قرار بود تا ساعت ۲۴ روز گذشته پایان یابد، تمدید گردیده است.

وی به مهلت تمدید شده اشاره نمود و اضافه نمود: دانشجویانی که تمایل به شرکت در رشته‌هایی مانند علوم پایه، علوم انسانی و فنی مهندسی و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات واحد الکترونیکی دارند خواهند توانست از طریق سامانه‌های مربوط تا ۲۳ مرداد ۹۵ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

حسین زاده لطفی بیان کرد: زمان برگزاری این آزمون که قرار بود در بیست و دوم همین ماه باشد با تاخیر چند روزه در ۲۹ مردادماه صورت خواهد پذیرفت.

 معاون آموزشی دانشگاه آزاد پیش از این اعلام نموده بود، واحدهای بین‌الملل و برون مرزی که در مهر و بهمن ماه سال ۹۴ پذیرش خود را تکمیل ننموده اند موظف به برگزاری آزمون اختصاصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا خواهند بود.

حسین زاده لطفی اذعان نمود: دانشجویان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید سه الی چهار روز قبل از برگزاری آزمون به سامانه www.azmoon.org مراجعه نموده و نسبت به تهیه آن اقدام نمایند، همچنین اسامی تمامی پذیرفته شدگان، هفته اول مهر ماه در همین سامانه مندرج خواهد بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...