انتشار زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۵

انتشار زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۵

نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵  شهریور ماه اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام این خبر اذعان نمود: همه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شده اند و ظرفیت پذیرش ۷۵۰ هزار نفری اعلام شده و بیشترین شانس برای گروه های ریاضی و انسانی خواهد بود‌

دکتر ابراهیم خدایی در خصوص اعلام نتایج کنکور سراسری سال ۹۵ در محل سازمان سنجش ضمن ابراز تشکر از همکاری وزارت اطلاعات اظهار نمود: وزارت اطلاعات در زمینه حفاظت آزمون با ما همکاری ویژه ای داشته است که امید است این همکاری به نحو احسن ادامه پیدا کند.

وی در رابطه با تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری اظهار داشت: تنها تغییر مهم برای سوابق تحصیلی، تاثیر مثبت آن در کنکور سراسری ۹۵ است که این امر با مصوبه مجلس صورت پذیرفته است و میزان تاثیر سوابق تحصیلی در سال ۹۶ هنوز مشخص نمی باشد.

تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی برای سال ۹۶ منوط به نظر کارشناسی می باشد که یک بخشی از آن به صورت تخصصی در سازمان سنجش انجام شده است و بخشی دیگر نیز از داوطلبان نظرخواهی نموده ایم که پس از برگزاری جلسه شورای سنجش و پذیرش اعلام خواهد شد.

وی یادآور شد: ۸۶۰ هزار نفر در کنکور سراسری ۹۵ شرکت کردند که ترکیب داوطلبان به ترتیب در گروه ریاضی ۱۶۲ هزار نفر، در گروه تجربی ۵۱۹ هزار نفر، در گروه انسانی ۱۶۱ هزار نفر، در گروه هنر ۹ هزار و ۶۰۰ نفر و در گروه زبان های خارجی بیش از ۶ هزار نفر بود

وی اظهار داشت: در واقع با این میزان شرکت کننده ۶۵ درصد شرکت کننده های کنکور در گروه علوم تجربی هستند. در رشته های پرمتقاضی از جمله پزشکی و دندانپزشکی نیز تغییر ظرفیت نداشتیم. تعداد ۹ هزار و ۲۰۰ نفر در چهار رشته دکتری حرفه ای پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی پذیرفته می شوند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...