آغاز به کار پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

آغاز به کار پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

پارک علم و فناوری دانشگاه شریف از امسال شروع به کار می‌نماید.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه  در سال ۹۴ موفق به اخذ مجوز فعالیت پارک علم و فناوری شدیم و مقرر است در سال ۹۵ فعالیت های پارک علم و فناوری دانشگاه شریف را آغاز نماییم.

محمود فتوحی در رابطه با فعالیت دانشگاه شریف در حوزه پژوهش اظهار نمود: برای فعالیت های پژوهشی کوشش مضاعفی داشته ایم و هدف ما این است که اساتید و دانشجویان در حوزه هایی مانند حوزه های مرتبط با آب، انرژی و سلامت فعالیت های افزونتری داشته باشند.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف مؤکدا اعلام نمود: تفاهم نامه هایی با صنایع مختلف به ویژه خودروسازی نظیر سایپا در خصوص ماشین الکتریکی و ماشین هایبرید منعقد نموده ایم و امید است در سال آینده تعداد تفاهم نامه ها برای صنایع افزایش پیدا کند.

وی در ادامه گفت: علاوه بر تفاهم نامه با صنایع مختلف تفاهم نامه ای نیز با وزارت نفت داشته ایم، هم چنین تفاهم نامه ای در رابطه با ازدیاد برداشت، دانشکده مهندسی شیمی و نفت با وزارت نفت بسته شده است و فعالیت های آن آغاز شده و خوشبختانه کار به خوبی پیشروی می کند.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف در نهایت یادآور شد: با توجه به اینکه در بودجه 95 تخصیص اعتبار به بودجه پژوهشی افزایش یافته است امید است که در سال 95 گشایشی بر اعتبارات دانشگاه به وجود آید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...