اعلام آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 95

اعلام آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 95

آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور 95 اعلام شد.

انتخاب رشته کنکور ۹۵ در حال حاضر از طریق سایت سازمان سنجش قابل انجام می باشد و داوطلبان تا روز پنج‌شنبه ۲۸ مرداد فرصت انتخاب رشته خواهند داشت، لذا داوطلبان بایستی به سایت سازمان سنجش برای انتخاب رشته اینترنتی مراجعه نمایند.

توصیه می گردد که هر داوطلب قبل از اقدام به انتخاب رشته دفترچه راهنما را به صورت دقیق مورد مطالعه قرار دهد و فرصت انتخاب رشته تا ‌پنجشنبه 28 مرداد خواهد بود.

متذکر می گردد که انتخاب رشته هر داوطلب زمانی تکمیل شده است که شماره پرونده 7 رقمی و رسید انتخاب رشته 15 رقمی را دریافت نماید.

داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 95 شرکت نکرده یا غایب بوده‌اند مجاز می باشند از میان کدرشته محل‌هایی که پذیرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی است اقدام به انتخاب رشته نمایند و پذیرش در کد رشته محل‌های صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی براساس سوابق تحصیلی داوطلب صورت می پذیرد.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب دوره‌های پیام نور و غیر انتفاعی بوده اما علاقمندی خود را زمان ثبت‌نام یا مراحل قبلی اعلام ننموده اند، می‌توانند با خرید کارت علاقمندی، این کد رشته محل‌ها را نیز انتخاب فرمایند.

داوطلبان در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند انتخاب رشته بایستی به سیستم پاسخگویی مراجعه نموده و سؤال خود را مطرح نمایند. در غیر اینصورت داوطلبان می‌توانند با شماره‌های 02188923595-99 ذیل تماس حاصل فرمایند. ساعت پاسخگویی از ساعت 8:30 صبح الی 12:30 و بعداز ظهر از ساعت 13:30 تا 15:30 خواهد بود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.


"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...