توضیحاتی پیرامون ثبت نام بدون آزمون مهر 95 دانشگاه علمی کاربردی

توضیحاتی پیرامون ثبت نام بدون آزمون مهر 95 دانشگاه علمی کاربردی

در اینجا توضیحاتی پیرامون ثبت نام بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی 95- 96 مطرح می گردد.

باید گفت که دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخش های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مراکز آموزشی که دارای تجربه اجرایی نمی باشند تشکیل و نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد اقدام می نماید.

این دانشگاه، تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی کشور محسوب می شود که زير نظر وزارت علوم، تحقيقات و فناوری اداره می گردد. هدف دانشگاه علمی کاربردی، فراهم نمودن زمینه مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرايی دولتی و غير دولتی برای آموزش نيروی انسانی متخصص و مورد نياز بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است، به طوری که دانش آموختگان قادر باشند برای فعاليتی که به آنها محول می شود، دانش و مهارت لازم را کسب کنند.

* روش گزينش دانشجو در دوره بدون آزمون دانشگاه جامع:

باید بدانید که گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی با توجه به معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و مصوبات مربوطه صورت می‌پذیرد.

همچنین داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مطابق جداول مربوطه دفترچه راهنماي ثبت‌نام مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی می باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار خواهند گرفت. البته لازم به توضیح است که تغییر رشته در مقطع کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی مجاز می باشد اما اولویت پذیرش برای رشته های مرتبط در نظر گرفته شده است و ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص داده شده است.

داوطلبان سهمیه شاغل منحصرا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند گردید. در نهایت متذکر می گردد برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری خواهد بود.

برای اطلاع از آخرین اخبار دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی با خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان همراه باشید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...