انتشار ضوابط پذیرش دانشجومعلمان

انتشار ضوابط پذیرش دانشجومعلمان

ضوابط پذیرش دانشجومعلمان امروز منتشر می گردد.

اطلاعیه مربوط به ضوابط پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان عصر امروز مورخ۲۷ مرداد منتشر خواهد شد و توصیه می شود که متقاضیان انتخاب این دانشگاه فعلاً انتخاب رشته ننمایند.

روند انتخاب رشته کنکور سراسری سال 95 از روز شنبه 23 مرداد آغاز گردیده است، اما در دفترچه راهنمای انتخاب رشته، ضوابط و تعداد ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان اعلام نگردیده است.

آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام نموده است: این وزارتخانه از میان شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال 95 که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند تعداد 10 هزار دانشجوی متعهد خدمت در رشته‌های مورد نیاز جذب می‌نماید، لذا به داوطلبان کنکور 95 متقاضی رشته‌های آموزش و پرورش توصیه می‌گردد انتخاب رشته‌های خود را به روزهای آتی منتقل نمایند.

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی – تهران بعد از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی، اعلام ظرفیت برای رشته‌های جدید داشته اند.

اطلاعیه مربوط به ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان عصر روز چهارشنبه مورخ 27 مرداد 95 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار داده خواهد شد و متقاضیان می‌توانند با توجه به ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و با توجه به کدرشته‌ محل‌ها نسبت به انتخاب رشته در تاریخ تعیین شده اقدام نمایند.

در نهایت متذکر می گردد که مهلت انتخاب رشته کنکور 95 به دلیل اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته تمدید خواهد گردید که جزئیات آن  امروز مورخ 27 مرداد از طریق سازمان سنجش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...