آغاز ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد 95

آغاز ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد 95

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی 95 آغاز گردید.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در این خصوص اظهار نمود: ثبت نام رشته های بدون آزمون نیمسال اول ۹۶-۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۵ مرداد آغاز گردیده است.

دکتر بهروز دانشیان ادامه داد: کلیه متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی ازساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخ ۲۵ مرداد ماه مجاز بوده اند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی در ادامه سخنانش اضافه کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org  ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت نموده و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، در یک رشته / محل ثبت نام به عمل آورند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاداسلامی بیان داشت: داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند باید با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود پس از ۴۸ ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند، همچنین زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول ۹۶-۹۵ خواهد بود.

وی موکدا بیان داشت: هیچ تفاوتی بین مدرک فارغ التحصیلان رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی وجود ندارد و حتی واژه با آزمون و بدون آزمون در مدرک آنان درج نخواهد شد، چراکه در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از  رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون می باشند و تنها در مورد تعداد معدودی از رشته / محل های مقطع کارشناسی غیر پزشکی و رشته های گروه علوم پزشکی پذیرش به صورت با آزمون صورت خواهد پذیرفت.

دانشیان در نهایت یادآور شد : داوطلبان بایستی قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، چرا که امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود نخواهد داشت و داوطلبان در صورت تمایل خواهند توانست با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام فرمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...